Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново селолық округі әкімінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов селолық округінің Смирнов селосының бөлім құрамдарына атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қазандағы № 71 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 4959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Смирново ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново селолық округі әкімінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов селолық округінің Смирнов селосының бөлім құрамдарына атаулар беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2158 тіркелген, 2013 жылғы 7 наурызда "Колос", "Аққайың" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селосы", "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылы", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі деректемелері мен мәтіні, сонымен қатар шешімнің қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Смирново ауылдық
округінің әкімі
Е. Райымбеков

О внесении изменений в решение акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года № 93 "О присвоении наименований составных частей села Смирново Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 17 октября 2018 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 октября 2018 года № 4959
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Смирновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года № 93 "О присвоении наименований составных частей села Смирново Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2158, опубликовано 7 марта 2013 года в районных газетах "Колос", "Аққайың"), следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения, а также в приложении к решению на государственном языке слова "селосы", "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылы", "ауылдық", "ауылының";
реквизиты и текст решения, а также приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Смирновского сельского округа
Е. Раимбеков