"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка селолық округінің Власовка селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі №8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Власовка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 шілдеде № 4864 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка селолық округінің Власовка селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі №8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 09 қарашада № 1937 тіркелген, 2012 жылғы 22 қарашада аудандық "Колос" және "Аққайың" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында, мәтінінде және шешімнің қосымшасында "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
тақырыбы, мәтіні және шешімнің қосымшасы орыс тіліндегі өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округінің әкімі Е. Витковская
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ О.Плищенко
2018 жылғы "11" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
сәулет,құрылыс, тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін
атқарушы
___________________ Б. Омаров
2018 жылғы "11" шілде

О внесении изменений в решение акима Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 сентября 2012 года №8 "О присвоении наименований улицам в селе Власовка Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2018 года за № 4864
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 сентября 2012 года № 8 "О присвоении наименований улицам в селе Власовка Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 07 ноября 2012 года № 1937, опубликовано 22 ноября 2012 года в районных газетах "Колос" и "Аққайың"), следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а так же в приложении к решению слова "селосы", "селолық" заменить словами "ауылы", "ауылдық";
заголовок, текст, приложение на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Власовского сельского округа
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области Е. Витковская
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков акимата Аккайынского
района Северо- Казахстанской
области"
________________ О. Плищенко
"11" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного учреждения
"Отдел архитектуры,
строительства, жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области"
______________________Б. Омаров
"11" июля 2018 года