"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка селолық округінің Борки селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі №14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 4859 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка селолық округінің Борки селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі №14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1911 тіркелді, 2012 жылғы 1 қарашада аудандық "Аққайың" және "Колос" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырыбында және шешімнің мәтінінде, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
тақырыбы, мәтіні және шешімнің қосымшасы орыс тіліндегі өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
О. Семенюк
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________О. Плищенко
2018 жылғы "10" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің сәулет,
құрылыс, тұрғын үй- коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________________Б. Омаров
2018 жылғы "10" шілде

О внесении изменений в решение акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года №14 "О присвоении наименования улицам в селе Борки Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2018 года № 4859
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года №14 "О присвоении наименования улицам в селе Борки Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №1911, опубликовано 1 ноября 2012 года в районных газетах "Аққайың" и "Колос") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок, текст и приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
О. Семенюк
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения "Отдел
культуры и развития языков акимата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области"
_____________________О. Плищенко
"10" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного учреждения "Отдел
архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области"
____________________Б. Омаров
"10" июля 2018 года