"2018-2020 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджет туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-15-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 6-17-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 4609 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабына, 111-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармақ 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-15-1 "2018-2020 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4475 тіркелген, 2018 жылғы 18 қантарда "Айыртау таңы" және "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 173 371,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 722 281,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 559,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 160,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 436 371,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 183 288,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 460,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –101 010,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 550,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –3 790,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға –3 790,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85 167,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 167,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 101 010,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –29 550,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -13 707,4 мың теңге.".
14-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"14. 2018 жылға Айыртау аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 17 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.".
келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 12 қосымшаға сәйкес 2017 жылы пайдаланылмаған, (түгел пайдаланылмаған) облыстық және республикалық бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттердің сомасын қайтару және аудан бюджетінде қаржылық жылы қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.".
17-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-15-1 "Об Айыртауском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 марта 2018 года № 6-17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 марта 2018 года № 4609
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-15-1 "Об Айыртауском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4475, опубликовано 18 января 2018 года в газетах "Айыртауские зори" и "Айыртау таңы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Айыртауский районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 173 371,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 722 281,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 4 559,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 160,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 436 371,0 тысяча тенге;
2) затраты – 5 183 288,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 460,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 550,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 790,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 790,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85 167,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 167,4 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение займов – 29 550,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 707,4 тысячи тенге.".
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить резерв местного исполнительного органа Айыртауского района на 2018 год в сумме 17 200,0 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2017 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов согласно приложению 12.".
пункт 17 изложить в новой редакции:

"17. Осы шешімінің 16-бабы сонымен бірге ветеринария саласында қызмет ететін ветеринария пунктарының ветеринария мамандарына қолданылады.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі);
осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 12 қосымшамен толықтырылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының XVII
сессиясының төрағасы А.Бәйтенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Жанахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы
әкімдігінің экономика және
қаржы бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы М.Рамазанова

"17. Действие пункта 16 настоящего решения распространяется также на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются);
дополнить приложением 12 согласно приложению 4 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХVII сессии Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области А.Байтенов
Секретарь
Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области Б.Жанахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Айыртауского района
Северо-Казахстанской области" М.Рамазанова

16 488,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 488,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 509,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 053,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 950,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
856,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
650,0
02
Қорғаныс
10 730,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 730,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 793,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 580,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
357,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздіқ, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 500,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 500,0
04
Бiлiм беру
3 150 607,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 114 148,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 448,0
003
Жалпы білім беру
2 698 979,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
52 193,0
006
Балаларға қосымша білім беру
34 036,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
125 645,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 615,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 536,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 928,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

16 488,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16 488,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 509,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 053,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 950,0
010
Приватизация,управление коммунальным имуществом ,постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
856,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
650,0
02
Оборона
10 730,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 730,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 793,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 580,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
357,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность.
2 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2500,0
04
Образование
3 150 607,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 114 148,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 448,0
003
Общеобразовательное обучение
2 698 979,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
52 193,0
006
Дополнительное образование для детей
34 036,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
125 645,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
21 615,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 536,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 928,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

375,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздіқ, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 625,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 625,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 625,0
04
Бiлiм беру
3 239 356,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 203 330,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 492,0
003
Жалпы білім беру
2 802 620,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 423,0
006
Балаларға қосымша білім беру
35 738,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
146 970,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
25 846,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 613,0
029
Балалар мен жас өспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық- медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 067,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
140 561,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
36 026,0
017
Балалар мен жас өспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
36 026,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
203 616,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190 378,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 028,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38 930,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 659,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
837,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 611,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 143,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 031,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50 676,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 673,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

375,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 625,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 625,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 625,0
04
Образование
3 239 356,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 203 330,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 492,0
003
Общеобразовательное обучение
2 802 620,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 423,0
006
Дополнительное образование для детей
35 738,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
146 970,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот)и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 846,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 613,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 067,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
140 561,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
36 026,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
36 026,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
203 616,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190 378,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 028,0
002
Программа занятости
38 930,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 659,0
006
Оказание жилищной помощи
837,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 611,0
010
Материальное обеспечение детей -инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 143,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 031,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50 676,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 673,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

9 143,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
662,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 590,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
188,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
174 274,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 281,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
23 281,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22 661,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 661,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 721,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 462,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 259,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
112 611,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 231,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
431,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
579,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 352,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 106,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
4 173,0
011
Энзоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
80 739,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 645,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 645,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 645,0
12
Көлiк және коммуникация
13 919,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 919,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 919,0
13
Басқалар
29 260,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 268,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

9 143,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
662,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 590,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
188,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
174 274,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 281,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23 281,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22 661,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22 661,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 721,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 462,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 259,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
112 611,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20 231,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
431,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
579,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 352,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 106,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4 173,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
80 739,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 645,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 645,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13 645,0
12
Транспорт и коммуникации
13 919,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 919,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13 919,0
13
Прочие
29 260,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 268,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года