Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-15-12 "2018-2020 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 6-22-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қазанда № 4926 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-15-12 "2018-2020 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4539 болып тіркелді, 2018 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 732,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 932 мың теңге;
2) шығындар – 20 732,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының
ХХII сессиясының төрағасы
Л.Ларионов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанахметов

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-15-12 "О бюджете Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2018 года № 6-22-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 октября 2018 года № 4926
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-15-12 "О бюджете Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4539, опубликовано 31 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 732,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 932,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 732,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХII сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Л.Ларионов
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов