Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 31-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 4899 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 948 539,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 327 769,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 559,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 586 211 мың теңге;
2) шығындар – 2 960 011,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 155,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 75 757,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 602 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62 627,5 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 627,5 мың теңге:
қарыздар түсімі - 75 757 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 602 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 472,5 мың теңге.";
12- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2018 жылға 8 қосымшаға сәйкес 3 279 мың теңге сомасын ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 августа 2018 года № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 сентября 2018 года № 4899
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4465, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт - 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 948 539,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 327 769,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 559,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 586 211 тысяч тенге;
2) затраты – 2 960 011,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 155,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 75 757,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 602 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62 627,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 627,5 тысяч тенге:
поступление займов – 75 757 тысяч тенге;
погашение займов – 24 602 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 472,5 тысяч тенге.";
пункт - 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 3 279 тысяч тенге согласно приложению 8.";
приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

13893
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13893
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25386
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25386
02
Қорғаныс
6780
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3971
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3971
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1588
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1221
04
Бiлiм беру
1964452,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
155555,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
155555,5
003
Жалпы білім беру
1623946,4
006
Балаларға қосымша білім беру
45951
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46773
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46773
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
92226,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7141
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31424
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7020
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
365
023
Әдістемелік жұмыс
8000
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13255
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25021,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
211718,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16385
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16385
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3938,5
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

13893
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13893
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25386
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25386
02
Оборона
6780
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3971
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3971
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1588
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1221
04
Образование
1964452,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
155555,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
155555,5
003
Общеобразовательное обучение
1623946,4
006
Дополнительное образование для детей
45951
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46773
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46773
464
Отдел образования района (города областного значения)
92226,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7141
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31424
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7020
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
365
023
Методическая работа
8000
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13255
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25021,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
211718,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16385
005
Государственная адресная социальная помощь
16385
464
Отдел образования района (города областного значения)
3938,5
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям