"Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 24-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 4743 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 2 наурызда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 5 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2019 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енетін 3-тармағын қоспағанда.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XХІV сессиясының төрайымы
А. Нұрмағанбетова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 июня 2018 года № 4743
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4575, опубликовано 2 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 3 который вводится в действие с 1 января 2019 года.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXIV сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
А. Нурмаганбетова
Секретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков