Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 қазандағы № 30-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қазанда № 4931 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған, соның ішінде 2018 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 160 901,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 035 253,2 мың теңге;
салықтык емес түсімдер – 60 280,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 788,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 999 578,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 228 640 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 143 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 133 373 мың теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу – 29 230 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -13 636,2 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 636,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158 245,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 158 245,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 133 373 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 230 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 102,6 мың теңге.";
10-тармақта:
13) және 14) тармақшалар алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 17), 18), 19), 20) тармақшалармен толықтырылсын:
"17) қазандықтар сатып алу;
18) Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының шатырын күрделі жөндеу;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 октября 2018 года № 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2018 года № 4931
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4510, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 160 901,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 035 253,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 60 280,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 788,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 999 578,8 тысячи тенге;
2) затраты – 6 228 640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 143 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 133 373 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 230 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13 636,2 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 13 636,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 245,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 245,6 тысячи тенге:
поступление займов – 133 373 тысячи тенге;
погашение займов – 29 230 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 102,6 тысячи тенге.";
в пункте 10:
подпункты 13) и 14) исключить;
дополнить подпунктами 17), 18), 19), 20) следующего содержания:
"17) приобретение котлов;
18) капитальный ремонт кровли государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области;

19) Қырымбет, Сокологоровка, Ковыльный ауылдарында шоқтық сумен жабдықтау қөзінің құрылысы;
20) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрайымы
Н. Синдякина
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

19) строительство кустового источника водоснабжения в селах Кырымбет, Сокологоровка, Ковыльное;
20) проведение противоэпизоотических мероприятий.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Н. Синдякина
Cекретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков