Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 35-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 5038 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған, соның ішінде 2018 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 014 687,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 035 253,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 148,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60 927,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 853 358,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 082 426,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 142,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 133 373 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 230,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -13 636,2 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 636,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158 245,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 158 245,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 133 373 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 230,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 102,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрайымы
М. Әбуова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2018 года № 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2018 года № 5038
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4510, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 014 687,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 035 253,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 65 148,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60 927,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 853 358,6 тысячи тенге;
2) затраты – 6 082 426,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 142,5 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 133 373 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов –29 230,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13 636,2 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 13 636,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 245,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 245,1 тысячи тенге:
поступление займов – 133 373 тысячи тенге;
погашение займов – 29 230,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 102,6 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
М. Абуова
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков