2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5178 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51143 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21509 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 29 634 мың теңге;
2) шығындар – 52797,4 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 654,4 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 654,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 654,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 24.05.2019 № 48-32 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мəслихатының 26.11.2019 № 53-5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне сәйкес, 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджеті келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) мемлекеттік кірістер органында тіркеу есебіне қою кезінде мәлімделген ауыл, ауылдық округ аумағында орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын табыстар бойынша жеке табыс салығы:
дара кәсіпкер, жекеше нотариус, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіби медиатор үшін орналасқан жеріне;
қалған жеке тұлғалар үшін – тұрғылықты жеріне
2) орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын кірістер бойынша жеке табыс салығына;

Об утверждении бюджета Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 39-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5178
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 51143 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21509 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 634 тысяч тенге;
2) затраты – 52797,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 654,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 654,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 654,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2019 № 48-32 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.11.2019 № 53-5 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуального подоходного налога по доходам, подлежащим обложению самостоятельно физическими лицами, у которых на территории села, сельского округа расположено заявленное при постановке на регистрационный учет в органе государственных доходов:
место нахождения – для индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора;
место жительства – для остальных физических лиц;
2) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории села, сельского округа;

3) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығына;
4) мыналардан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығына.
3. Ауылдық округ бюджетінің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауылдың, ауылдық округтің коммуналдық меншігін жалға беруден түсетін кірістер.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 18 441 мың теңгені құрайды.
5. Бюджеттік сала қызметкерлерінің жалақысын толық көлемде төлеуді қамтамасыз ету.
6. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрайымы
М. Әбуова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

3) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села, сельского округа;
4) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории, села, сельского округа;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села, сельского округа.
3. Установить, что доходы бюджета сельского округа формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от аренды имущества, коммунальной собственности села, сельского округа.
4. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа составляет 18 441 тысяча тенге.
5. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
М. Абуова
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

Аудан мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсан № 39 -7 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 24.05.2019 № 48-32 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мəслихатының 26.11.2019 № 53-5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

Приложение 1 к решению районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 39-7
Бюджет на 2019 год Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2019 № 48-32 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.11.2019 № 53-5 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)