Шағын ауданды қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 110 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 4902 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 28 тамыздағы қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишим ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишим ауылдық округінің Новоишим ауылындағы "Совет" шағын ауданы "Мағжан Жұмабаев" шағын ауданына қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новоишим ауылдық
округінің әкімі
С. Айтмағамбетов

О переименовании микрорайона
Решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2018 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 сентября 2018 года № 4902
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 28 августа 2018 года, аким Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать микрорайон "Советский" села Новоишимское Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на микрорайон "Мағжан Жұмабаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новоишимского
сельского округа
С. Айтмагамбетов