"2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/122 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 26/138 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4640 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, 109-1 бабы 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/122 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4490 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 22 қаңтарында жарияланды) келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 003 мың теңге;
сонымен қатар:
салық түсімдері 23 600 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталдан түскен түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен 40 403 мың теңге;
2) шығындар 64 003 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профицит) 0 мың теңге;
4) тапшылық орнын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
2-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған Явленка ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен нысаналы трансферттердің түсетінін ескере отырылсын, соның ішінде:
бағдарламалық өнімдерді сатып алуға, сүйемелдеуге және қызмет көрсетуге және ағымдағы шығыстарға;
мерекелік күндерге баннерлерді жасауға;
"Болашақ" орталық саябақта абаттандыру бойынша жұмыстар;
сахна үшін бейнелемені сатып алуға;
Явленка ауылында модульдік дәретхананы сатып алуға және орнатуға;
жолдардың ағымдағы күтулеріне (жолдарды төсеу);
шеңберлі антенасы бар станцияны сатып алуға және орнатуға;
Явленка ауылында Коваленко көшесі бойынша тратуарды абаттандыру бойынша іс-шараларға.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/122 "О бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 26/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 апреля 2018 года № 4640
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/122 "О бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4490, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнениe:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 64 003 тысяч тенге;
в том числе по
налоговым поступлениям 23 600 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 40 403 тысяч тенге;
2) затраты 64 003 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть в бюджете Явленского сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета, в том числе:
на приобретение, сопровождение и обслуживание программного продукта и текущие расходы;
на изготовление баннеров к праздничным датам;
работы по благоустройству в центральном парке "Болашак";
на приобретение декорации для сцены;
на приобретение и установку модульного туалета в селе Явленка;
на текущее содержание дорог (отсыпка дорог);
на приобретение и установку передающей станции с круговой антенной;
на мероприятия по благоустройству тротуара по улице Коваленко в селе Явленка.

Көрсетілген трансферттердің бөлінуі 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджеті туралы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрайымы Ә.Оспанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
Хатшысы А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы маслихатының
2018 жылғы 27 наурыздағы
№ 26/138 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы маслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 24/122 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкісынып
Атауы
2018 жыл сомасы (мың теңге)

Распределение указанных трансфертов определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области о бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы.";
приложение 1, к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Оспанова
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Бектасова
Приложение
к решению маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 27 марта 2018 года№ 26/138
Приложение 1
к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2017 года №24/122
Бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
2018 год