Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 17/2 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 5076 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодекстің 106, 109-1 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 17/2 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 тіркелген, 2018 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 565,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 38 049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 516,1 мың теңге;
2) шығындар – 81 565,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаражыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
5-1 – тармақтың 2) және 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) жылыту қазандығын сатып алуға және орнатуға – 450 мың теңге;
3) аумақты абаттандыруға – 26 034 мың теңге.";
5-1 – тармақтың 4) тармақшасы алып тасталсын;
5-1 – тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7), 8) және 9) тармақшаларымен толықтырылсын:
"6) ауылдық округ әкімінің аппаратын ұстауға – 215 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/2 "О бюджете Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2018 года № 5076
В соответствии со статьями 106, 109-1 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/2 "О бюджете Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4500, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 565,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 38 049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 516,1 тысяч тенге;
2) затраты – 81 565,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
подпункты 2) и 3) пункта 5-1 изложить в новой редакции:
"2) 450 тысяч тенге - на приобретение и установку отопительного котла;
3) 26 034 тысяч тенге - на благоустройство территории.";
подпункт 4) пункта 5-1 исключить;
дополнить пункт 5-1 подпунктами 6), 7), 8) и 9) следующего содержания:
"6) 215 тысяч тенге – на содержание аппарата акима сельского округа;

7) кентішілік жолдардың құқығын белгілейтін құжаттарды, кентішілік жолдарға ағымдағы жөндеу өткізуге жобалық-сметалық құжаттарды дайындауға – 739 мың теңге;
8) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 500 мың теңге;
9) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 480,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
_______________Р. Садықов
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы
__________Б. Мұсабаев
2018 жылғы 07 желтоқсандағы Жамбыл ауданы мәслихатының № 28/1 шешіміне қосымша 2017 жылғы 29 желтоқсандағы Жамбыл ауданы мәслихатының № 17/2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Преснов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1. Кірістер

7) 739 тысяч тенге – на изготовление правоустанавливающих документов для внутри поселковых дорог, проектно-сметной документации на текущий ремонт внутри поселковых дорог;
8) 500 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
9) 480,1 тысяч тенге – на обеспечении санитарии населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
сессии маслихата
Жамбылского района
__________ Р. Садыков
Секретарь
маслихата
Жамбылского района
__________ Б. Мусабаев
Приложение к решению маслихата Жамбылского района от 07декабря 2018 года № 28/1
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района от 29 декабря 2017 года № 17/2
Бюджет Пресновского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1) Доходы