Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Гайдуково ауылындағы көшелердің атауын қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Налобино ауылдық округ әкімінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 4669 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 11 қазандағы қорытындысы негізінде және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Гайдуково ауылы халқының пікірін ескере отырып, Налобино ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Гайдуково ауылының көшелерінің атаулары қайта аталсын:
Бірінші көшені - Бейбітшілік көшесіне;
Екінші көшені - Степная көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Л. Малкова

О переименовании улиц в селе Гайдуково Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Налобинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2018 года № 4669
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения областной ономастической комиссии от 11 октября 2017 года, с учетом мнения населения села Гайдуково Кызылжарского района Северо-Казахстанской области аким Налобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Гайдуково Кызылжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Первая - в улицу Бейбитшилик;
улицу Вторая - в улицу Степная.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Л. Малкова