"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 16-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 4596 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4476 тіркелді, "Мағжан жұлдызы", "Вести" аудандық газеттерінде 2018 жылғы 12 қаңтарда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 507 256,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 676 345,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 300,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 811 161,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 551 688,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 420,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 252,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 832,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 64 852,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 852,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25 252,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 832,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44 432,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы В.Кондратов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы Т.Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 16-1 шешіміне
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2017 жылғы
22 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне № 1 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 15-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2018 года № 4596
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 15-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4476 от 9 января 2018 года, опубликовано 12 января 2018 года в районных газетах "Мағжан жұлдызы" и "Вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 507 256,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 676 345,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 300,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 811 161,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 551 688,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 420,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 252,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4832,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 64 852,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 852,9 тысяч тенге;
поступление займов – 25 252,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4832,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44 432,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области В.Кондратов
Секретарь
маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области Т.Абильмажинов
Приложение № 1
к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 16-1
Приложение № 1
к решению маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 22 декабря 2017 года № 15-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование

8 905,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
158 700,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 574,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 373,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 551,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650,0
2
Қорғаныс
16 529,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 529,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 112,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 417,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 405,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 405,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 405,0
4
Бiлiм беру
2 625 933,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 670,0
005
Ауылдық жерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 670,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 590 887,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 845,0
003
Жалпы білім беру
2 241 290,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
36 576,0
006
Балаларға қосымша білім беру
24 803,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
70 267,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 019,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
350,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру және халыққа психолого-медико-педагогикалық кеңес беру көмегін көрсету

8 905,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
158 700,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 574,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 373,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 551,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650,0
2
Оборона
16 529,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 529,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 112,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 417,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 405,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 405,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 405,0
4
Образование
2 625 933,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 670,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12 670,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 590 887,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 845,0
003
Общеобразовательное обучение
2 241 290,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 576,0
006
Дополнительное образование для детей
24 803,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
70 267,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 019,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
350,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению