Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 94 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 4720 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 29.04.2019 № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №13898 тіркелген) сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2018 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 мая 2018 года № 4720. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29.04.2019 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации независимо от организационно - правовой формы и формы собственности согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бегманов
Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева

2018 жылғы "19" сәуірдегі № 94
қаулысына қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін белгіленген, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, квоталары бар ұйымдар тізімі
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмысшылар санының тізімі
Квота мөлшері (қызметкерлердің саны %)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Булаев элеваторы" жауапкершілі шектеулі серіктестігі

Северо-Казахстанской области от "19" апреля 2018 года № 94
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации независимо от организационно - правовой формы и формы собственности
№ п/п
Наименование организации
Численность
работающих
Размер квоты (% от численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответсвенностью "Булаевский элеватор"