Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 340 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5105 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жариялануға тиіс және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
әкімі
Қ. Омаров
"КЕЛIСIЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігі
мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің
Мағжан Жұмабаев атындағы
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш.С. Әлмырзин______________

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположения объектов налогообложения в населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 декабря 2018 года № 5105
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположения объектов налогообложения в населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Аким
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
республиканского государственного
управления "Управление
государственных доходов
по району имени Магжана Жумабаева
Департамента
государственных доходов
по Северо-Казахстанской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Альмурзин Ш.С.__________