"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 166 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 мамырда № 4723 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 119 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 4483 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 қантарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті (бұдан әрі - аудандық бюджет) тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5026958,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 893801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 27383,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 47730 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4058044 мың теңге;
2) шығындар – 5030844,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 6169 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 10822 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4653 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6169 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 6169 мың теңге:
қарыздар түсімі - 10822 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4653 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3885,8 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 1072 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2018 жылға облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін трансферттер көлемі 150156 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
оқулықтарды сатып алу мен жеткізуге;
білім беру ұйымдарын Интернет желісіне жоғары жылдамдықтағы қолжетімділікпен қамтамасыз етуге;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлік жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Макашевка ауылында жергілікті сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Рощинское ауылында жергілікті сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Летовочное ауылында жергілікті сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Красная Поляна ауылында жергілікті сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Краснокаменка ауылында жергілікті сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Кирово ауылында Булаево топтық су құбырына қосылуымен тарату желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Чкалово ауылында тарату желілермен сумен жабдықтау жергілікті көзін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 119 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2018 года № 4723
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктами 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 119 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 4483, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018- 2020 годы (далее - бюджет района) согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5026958,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 893801 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 27383,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 47730 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4058044 тысяч тенге;
2) затраты – 5030844,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6169 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 10822 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4653 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6169 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6169 тысяч тенге:
поступление займов - 10822 тысяч тенге;
погашение займов - 4653 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3885,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 1072 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть на 2018 год объемы трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджету района в сумме 150156 тысяч тенге, в том числе:
на приобретение и доставку учебников;
на обеспечение организаций образования высокоскоростным доступом к сети Интернет;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
на реализацию мероприятий по продуктивной занятости и массового предпринимательства;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения в селе Макашевка Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения в селе Рощинское Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения в селе Летовочное Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения в селе Красная Поляна Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения в селе Краснокаменка Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей с подключением к Булаевскому групповому водопроводу в селе Кирово Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения с разводящими сетями в селе Чкалово Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.

3500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31861
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11861
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30895
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттi атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
27252
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2063
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1230
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
02
Қорғаныс
11593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11593
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8185
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2560
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
848
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6845
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6845
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
6845
04
Білім беру
3470417,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
1686
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1686
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3430936,3
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21419
003
Жалпы білім беру
3033847
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
77251
006
Балаларға қосымша білім беру
40324,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
193
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
73922
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5290
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

3500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11861
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30895
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27252
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2063
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1230
015
Капитальные расходы государственного органа
350
02
Оборона
11593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11593
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8185
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2560
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
848
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6845
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6845
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6845
04
Образование
3470417,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1686
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1686
464
Отдел образования района (города областного значения)
3430936,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21419
003
Общеобразовательное обучение
3033847
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
77251
006
Дополнительное образование для детей
40324,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
193
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
73922
012
Капитальные расходы государственного органа
5290
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей