Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 218 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 5142 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8442174,6 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1174993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25030,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39746 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7202404,7 мың теңге;
2) шығындар – 8488492,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8920,1 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14243,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5323,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 8920,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8920,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14243,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5323,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46318 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 280 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.12.2019 № 297 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Тайынша ауданының кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-бабына сәйкес салықтық, салықтық емес түсімдер және негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен облыстық бюджетке салық түсімдерінен алынатын жалпы сомасын бөлу 2019 жылға мынадай мөлшерлерде белгіленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша - 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша - 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 16 пайыз.

Об утверждении бюджета Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 января 2019 года № 5142
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 8442174,6 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1174993 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 25030,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 39746 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7202404,7 тысяч тенге;
2) затраты - 8488492,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 8920,1 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 14243,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5323,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8920,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8920,1 тысяч тенге:
поступление займов – 14243,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5323,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 46318 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 280 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2019 № 297 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы Тайыншинского района формируются за счет налоговых, неналоговых поступлений и поступлений от продажи основного капитала в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Установить на 2019 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из районного бюджета в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
по социальному налогу - 16 процентов.

4. Аудан бюджетіне салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу 2019 жылға белгіленсін:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Абай, Алабота, Амандық, Большеизюм, Донецк, Драгомиров, Зеленогай, Киров, Красополян, Рощинск, Миронов, Теңдік, Тихоокеан ауылдық округтері - 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 84 пайыз.
5. Аудандық бюджет түсімдері аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарынан түскен түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 6123,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 21.08.2019 № 279 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне жалақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
8. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі есепке алынсын, оның ішінде:
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
мектеп білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды жүзеге асыруға;
жастар практикасына;
жастарға, көпбалалы және табысы аз отбасылардың мүшелеріне, еңбек етуге қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға арналған мемлекеттік гранттар беруге;
қысқа мерзімді кәсіптік оқытумен қосымша қамтуды қамтамасыз етуге;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге.

4. Установить на 2019 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайский, Алаботинский, Амандыкский, Большеизюмовский, Донецкий, Драгомировский, Зеленогайский, Кировский, Краснополянский, Рощинский, Мироновский, Тендыкский, Тихоокеанский сельские округа - 100 процентов;
по социальному налогу - 84 процентов.
5. Установить, что в районный бюджет зачисляются поступления от погашения выданных из районного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа района.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 6123,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21.08.2019 № 279 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Обеспечить выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работникам казенных предприятий в полном объеме.
8. Учесть в бюджете района на 2019 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
на капитальный ремонт объектов школьного образования;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
на обеспечение прав и улучшения качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
на выплату государственной адресной социальной помощи;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центре занятости населения;
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда;
на молодежную практику;
на предоставление государственных грантов на реализацию бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам;
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением;
на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности;
на повышение заработной платы отдельных категорий администативных государственных служащих.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 280 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін трансферттер көлемі көзделсін, оның ішінде:
оқулықтарды сатып алу және жеткізуге;
жануарлардың энзоотикалық ауруларына қарсы алдын алу іс-шараларын жүргізуге;
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық құрылғыларымен орнықтыруға;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Кирово ауылында Булаев су құбырына қосылуымен тарату желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Чкалово, Петровка ауылдарында тарату желілермен сумен жабдықтаудың шоғырланған көзінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Мироновка ауылында тарату желілермен сумен жабдықтаудың оқшау көзінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Ильичевка ауылында өсімдік майын өңдіру бойынша зауыттың құрылысына (электрмен жабдықтау);
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы "BioOperations" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің электрмен жабдықтаудың сыртқы объектілерін қайта жөндеуге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 280 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.12.2019 № 297 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9-1. Осы шешімге 9-қосымшаға сәйкес 2019 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2018 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен 2019 жылға арналған аудандық бюджет шығыстары көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 23.05.2019 № 263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 3748245 мың теңге сомасында белгіленсін.

Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 280 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Предусмотреть на 2019 год объемы трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджету района, в том числе:
на приобретение и доставку учебников;
на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней животных;
на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
на разработку проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей с подключением к Булаевскому водопроводу в селе Кирово Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство кустового источника водоснабжения с разводящими сетями в селах Чкалово, Петровка Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на разработку проектно-сметной документации на строительство локального источника водоснабжения с разводящими сетями в селе Мироновка Тайыншинского района Северо-Казахстанской области;
на строительство завода по производству растительного масла в селе Ильичевка Тайыншинского района Северо-Казахстанской области (электроснабжение);
на реконструкцию внешних объектов электроснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "BioOperations" в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 280 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2019 № 297 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-1. Предусмотреть расходы районного бюджета на 2019 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2019 года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, согласно приложению 9 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23.05.2019 № 263 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из областного бюджета в бюджет района на 2019 год в сумме 3748245 тысяч тенге.

11. 2019 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында аудандық бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар 78678 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Келлер – 19187 мың теңге;
Летовочный – 15626 мың теңге;
Чермошнян – 17121 мың теңге;
Чкалов – 11892 мың теңге;
Яснополян – 14852 мың теңге.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарында аудандық бюджеттен Тайынша қаласының бюджетіне 56205 мың теңге сомасында, Келлер ауылдық округінің бюджетіне 3015 мың теңге сомасында және Яснополян ауылдық округінің бюджетіне 1444 мың теңге сомасында берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.10.2019 № 280 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 04.12.2019 № 297 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке Тайынша қаласының бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көлемі 24000 мың теңге сомасында белгіленсін.
14. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер есептелсін.
15. Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының бөлінісінде 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімге 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
16. Ауылдық округтердің әкімдері мен өзін-өзі басқару органдары арасында трансферттерді бөлу осы шешімге 7-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

11. Установить в расходах районного бюджета на 2019 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет сельских округов в сумме 78678 тысячи тенге, в том числе:
Келлеровскому - 19187 тысяч тенге;
Летовочному - 15626 тысяч тенге;
Чермошнянскому - 17121 тысяч тенге;
Чкаловскому - 11892 тысяч тенге;
Яснополянскому - 14852 тысяч тенге.
12. Предусмотреть в расходах районного бюджета на 2019 год целевые текущие трансферты, передаваемых из районного бюджета в бюджет города Тайынша в сумме 56205 тысяч тенге, в бюджет Келлеровского сельского округа в сумме 3015 тысяч тенге и в бюджет Яснополянского сельского округа в сумме 1444 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2019 № 280 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2019 № 297 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Установить объемы бюджетных изъятий из бюджета города Тайынша в районный бюджет на 2019 год в сумме 24000 тысяч тенге.
14. Учесть в районном бюджете на 2019 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
15. Установить перечень бюджетных программ на 2019-2021 годы в разрезе аппаратов акимов сельских округов, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению.
16. Установить распределение трансфертов органам самоуправления между сельскими округами, согласно приложению 7 к настоящему решению.

17. 2019 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде осы шешімге 8-қосымшаға сәйкес секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар белгіленсін.
18. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХV сессиясының төрағасы
Б. Рустамов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Шәріпов
Солтүстік Қазақстан oблысы Тайынша ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 218 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының бюджеті

17. Установить, что в процессе исполнения бюджета района на 2019 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 8 к настоящему решению.
18. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XХХV сессии
районного маслихата
Б. Рустамов
Секретарь
районного маслихата
К. Шарипов
Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 218
Бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2019 год

11518
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
12
Көлік және коммуникация
1405188
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1405188
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19468
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3687
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1382033
13
Басқалар
46467,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
20448
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20448
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
350
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
350
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5687,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5687,5
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
11772
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11772
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8210
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
8210
15
Трансферттер
379629,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
379629,8
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
52273,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
224088
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7902
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6122
038
Субвенциялар
78678
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10566
3) Таза бюджеттік кредиттеу
8920,1
Бюджеттік кредиттер
14243,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14243,5

11518
015
Капитальные расходы государственного органа
300
12
Транспорт и коммуникации
1405188
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1405188
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19468
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3687
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1382033
13
Прочие
46467,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20448
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20448
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
350
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
350
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5687,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5687,5
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
11772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
11772
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8210
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
8210
15
Трансферты
379629,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
379629,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
52273,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
224088
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7902
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6122
038
Субвенции
78678
051
Трансферты органам местного самоуправления
10566
3) Чистое бюджетное кредитование
8920,1
Бюджетные кредиты
14243,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14243,5

2) Шығындар
4714819
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
301426
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18085
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18085
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
94940
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94940
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
145892
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145892
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12413
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12413
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30096
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
27253
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2343
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
02
Қорғаныс
11302
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11302
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9114
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1216
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
972
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6845
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6845
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
6845
04
Білім беру
3630532
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
1871
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1871
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3588267
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23348
003
Жалпы білім беру
3231906
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

2) Затраты
4714819
01
Государственные услуги общего характера
301426
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18085
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18085
122
Аппарат акима района (города областного значения)
94940
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
94940
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145892
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145892
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12413
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12413
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30096
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27253
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2343
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
02
Оборона
11302
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11302
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9114
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1216
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
972
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6845
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6845
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6845
04
Образование
3630532
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1871
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1871
464
Отдел образования района (города областного значения)
3588267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23348
003
Общеобразовательное обучение
3231906
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)