"Тайынша ауданы Донецк селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 маусымдағы №4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 06 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде басқармасында 2018 жылғы 4 шілдеде № 4813 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тайынша ауданы Донецк селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк уылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-11-185 тіркелді, 2010 жылғы 16 шілдеде "Тайынша Таңы" газетінде және 2010 жылғы 16 шілдеде "Тайыншинские вести" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тіліндегі тақырыбында және мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің м.а. Б. Шынбаев

О внесении изменений в решение акима Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2010 года № 4 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Донецкого сельского округа Тайыншинского района"
Решение акима Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2018 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4813
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Донецкого сельского округа Тайыншинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2010 года № 4 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Донецкого сельского округа Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-11-185, опубликовано 16 июля 2010 года в газете "Тайынша Таңы" и 16 июля 2010 года в газете "Тайыншинские вести") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению, слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима сельского округа Б. Шынбаев