"Тайынша ауданы Краснополян селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 21 қыркуйекдағы №5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4834 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тайынша ауданы Краснополян селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 21 қыркуйекдағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №13-11-192 тіркелді, 2010 жылғы 22 қазанда "Тайынша Таңы" газетінде және 2010 жылғы 22 қазанда "Тайыншинские вести" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тіліндегі тақырыбында және мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Краснополян ауылдық
округіңің әкімі
Т.Бәкіров

О внесении изменений в решение акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 сентября 2010 года №5 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Краснополянского сельского округа Тайыншинского района"
Решение акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2018 года № 4834
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Краснополянского сельского округа Тайыншинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 сентября 2010 года №5 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Краснополянского сельского округа Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №13-11-192, опубликовано 22 октября 2010 года в газете "Тайыншинские вести" и 22 октября 2010 года в газете "Тайынша таңы") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Краснополянского
сельского округа
Т.Бакиров