2019-2021 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5160 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 75-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 002 706 мың теңге:
салықтық түсімдер – 316 318 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 085,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 668 098,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 005 601 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 981 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 169,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 875,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 875,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 169,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 895 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 19.09.2019 № 38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 14.11.2019 № 40/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
Тимирязев ауылдық округінің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салығы;
Тимирязев ауылдық округінің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлік салығы;
жер учаскесі Тимирязев ауылдық округінің ауылдарында орналасқан жеке және заңды тұлғалардан, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығын қоспағанда, алынатын жер салығы;
Тимирязев ауылдық округінің ауылдарында тіркелген жеке және заңды тұлғалардан, көлік құралдары салығын қоспағанда, алынатын көлік құралдары салығы;
бірыңғай жер салығы;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отынының акциздері;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
республикалық бюджетке аударылатын мемлекеттік баждар мен консулдық алымнан басқа мемлекеттік баж.

Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2019-2021 годы
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5160
В соответствии со статьями 9, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 002 706 тысяч тенге:
налоговые поступления – 316 318 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 085,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 204 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 668 098,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3 005 601 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 981 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 15 150 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 12 169,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 875,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 875,5 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150 тысяч тенге;
погашение займов – 12 169,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 895 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.09.2019 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14.11.2019 № 40/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории Тимирязевского сельского округа;
социального налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории Тимирязевского сельского округа;
земельного налога, за исключением земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селах Тимирязевского сельского округа;
налога на транспортные средства, за исключением налога на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селах Тимирязевского сельского округа;
единого земельного налога;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. 2019 жылға арналған облыстық бюджетке әлеуметтік салық түсімдерін есептеу 16 пайыз көлемінде белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға берудің кірістері;
ауданның бюджетіне басқа салықтық емес түсімдер.
5. Аудандық бюджеттің кірісі қалыптасқаны белгіленсін:
жерді және материалдық емес активтерді сатудан;
аудандық бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүліктерді сатудан.
6. Аудандық бюджеттің кірістері жергілікті бюджеттен жеке тұлғаларға берілген бюджеттік несиелердің өтеуінен түскен түсімдерден қалыптасатыны белгіленсін:
7. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін 1685 272 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны есептелсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 912 552,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 146 269 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
2) 5 418 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
3) 1 138 мың теңге – мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
4) 2 638 мың теңге – техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге;
5) 230 мың теңге – Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге;
6) 51 335 мың теңге –мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7) 93 759 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 3 574 мың теңге сомасында;
көшуге арналған субсидиялар беруге 21 894 мың теңге сомасында;
жастар практикасына 5 303 мың теңге сомасында;
тұрғын үйді жалға беру (жалдау) және коммуналдық шығындарды өтеуге 9 317 мың теңге сомасында;
жұмыс берушілерге арналған субсидиялар беруге 35 224 мың теңге сомасында;
ақпараттық жұмысына 15 мың теңге сомасында;
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін қоныс аударушыларға 18 432 мың теңге сомасында гранттар беруге;
8) 268 417 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
9) 108 219,8 мың теңге – білім объектілерін күрделі жөндеуге;
10) 23 977 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;

3. Установить на 2019 год зачисление поступлений социального налога в размере 16 процентов в областной бюджет.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от коммунальной собственности района;
других неналоговых поступлений в бюджет района.
5. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет:
продажи земли и нематериальных активов;
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района.
6. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от погашения бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам.
7. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета на 2019 год в сумме 1 685 272 тысяч тенге.
8. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 912 552,8 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 146 269 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
2) 5 418 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
3) 1 138 тысяч тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
4) 2 638 тысяч тенге – на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
5) 230 тысяч тенге – на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida;
6) 51 335 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
7) 93 759 тысяч тенге – на развитие рынка труда, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 3 574 тысячи тенге;
на предоставление субсидий на переезд в сумме 21 894 тысячи тенге;
на молодежную практику в сумме 5 303 тысячи тенге;
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат в сумме 9 317 тысяч тенге;
на предоставление субсидий работодателям в сумме 35 224 тысячи тенге;
на информационную работу в сумме 15 тысяч тенге;
на предоставление грантов переселенцам на реализацию новых бизнес-идей в сумме 18 432 тысячи тенге;
8) 268 417 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
9) 108 219,8 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов образования;
10) 23 977 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;

11) 11 615 мың теңге – жастарға, аз қамтамасыз етілген және көп балалы отбасы мүшелеріне, еңбекке жарамды мүгедектерге бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге;
12) 14 765 мың теңге – қысқа мерзімді кәсіптік оқумен қосымша қамтуды қамтамасыз етуге;
13) 2 500 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
14) 182 272 мың теңге – бір пәтерлі тұрғын үйлер сатып алуға.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 19.09.2019 № 38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 70 273,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 10 216 мың теңге – білім беру мекемелері үшін оқулықтар сатып алуға және жеткізуге;
2) 1 932 мың теңге – энзоотиялық ауруларға қарсы профилактикалық іс-шаралар өткізуге;
3) 2 121 мың теңге – мамандарға әлеуметтік колдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға;
4) 4 901 мың теңге – мобильдік орталықтардағы оқытуды қоса алғанда, жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтарға, қысқа мерзімді кәсіби оқытуға;
5) 31 027 мың теңге – ауылдық округтердің сумен жабдықтау жүйелерінің ағымды жөнделуіне;
6) 16 229 мың теңге – КТТМ-320 Москворецкое ауылы кіреберіс аудандық маңызы бар жолды ағымдағы жөндеуге;
7) 3 847,6 мың теңге – алып қоймай залалсыздандырылған және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 19.09.2019 № 38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 14.11.2019 № 40/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер 15 150 мың теңге сомасында есепке алынсын.
11. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған Тимирязев ауылдық округінің бюджеттіне берілетін 4 800 мың теңге сомасында бюджеттік субвенция белгіленсін.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрге жатпайтындығы 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
13. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 19.09.2019 № 38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджет шығыстарында қаражат 98 793 мың теңге сомасында қарастырылсын.

11) 11 615 тысяч тенге – на предоставление государственных грантов на реализацию бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам;
12) 14 765 тысяч тенге – на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением;
13) 2 500 тысяч тенге – на выплату государственной адресной помощи;
14) 182 272 тысячи тенге – на приобретение одноквартирных жилых домов в селах.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.09.2019 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 70 273,6 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 10 216 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников для организаций образования;
2) 1 932 тысячи тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
3) 2 121 тысяча тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
4) 4 901 тысяча тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах;
5) 31 027 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей сельских округов;
6) 16 229 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта дороги районного значения КТТМ-320 подъезд к селу Москворецкое;
7) 3 847,6 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости обезвреженных и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.09.2019 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14.11.2019 № 40/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Учесть в районном бюджете на 2019 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 15 150 тысяч тенге.
11. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета бюджету Тимирязевского сельского округа на 2019 год в сумме 4 800 тысяч тенге.
12. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 4.
13. Исключен решением Тимирязевского районного маслихата СевероКазахстанской области от 19.09.2019 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Предусмотреть в расходах районного бюджета средства на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 98 793 тысяч тенге.

15. Бюджеттік саладағы қызметкерлердің жалақы төлемі толық көлемде қамтамасыз етілсін.
16. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматық кызметшілердін айлық ақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатынған лаузымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін. Осы тармақтың күші ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына қарастырылсын.
17. 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджет шығындарында 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, әрбір ауылдық округ бойынша бюджеттік бағдарламалар қарастырылғаны белгіленсін.
17-1. 11 қосымшыға сәйкес, қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары, 2018 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 33/4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2019 жылға арналған жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша, бөлек санаттағы мұқтаж азаматтарға төлемдер тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
19. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында, мүгедектерді жеке сауықтыру бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсынуға қаражаттандырулар көзделгені 9 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
20. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарына трансферттер 10 қосымшаға сәйкес көзделсін.

15. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
16. Предусмотреть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, специалистам лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
17. Установить, что в расходах бюджета района на 2019-2021 годы предусмотрены бюджетные программы по каждому сельскому округу согласно приложениям 5, 6 и 7.
17-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2018 году согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29.03.2019 № 33/4 (вводится в действие с 01.01.2019).
18. Утвердить перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов на 2019 год согласно приложению 8.
19. Установить, что на 2019 год в составе районного бюджета предусмотрены ассигнования на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида согласно приложению 9.
20. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год трансферты аппаратам акимов сельских округов согласно приложению 10.

21. 2019 жылға арналған жергілікті атқарушы орган қарызының лимиті 12 169 мың теңге сомасында белгіленсін.
22. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХIХ сессиясының төрағасы
Б. Дүйсембаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Мұстафин
Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 19.09.2019 № 38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 14.11.2019 № 40/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

21. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 12 169 тысяч тенге.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХIХ сессии
районного маслихата
Б. Дюсембаев
Секретарь районного
маслихата
С. Мустафин
Приложение 1 к решению Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 29/1
Бюджет Тимирязевского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.09.2019 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14.11.2019 № 40/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

152 918
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 564
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 077
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
437
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
50
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 547,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 732
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 815,3
2
Қорғаныс
4 986
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 986
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 525
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
961
4
Бiлiм беру
1 853 228
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
60
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
60
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 821 125
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 947
003
Жалпы білім беру
1 525 859,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 735
006
Балаларға қосымша білім беру
47 515
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
584
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
51 089
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
3 815
023
Әдістемелік жұмыс
13 458
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12 367
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

152 918
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 564
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 077
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
437
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
50
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 547,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14 732
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
16 815,3
2
Оборона
4 986
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 986
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 525
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
961
4
Образование
1 853 228
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
60
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
60
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 821 125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 947
003
Общеобразовательное обучение
1 525 859,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 735
006
Дополнительное образование для детей
47 515
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
584
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
51 089
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 815
023
Методическая работа
13 458
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12 367
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

676
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21 099
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 547
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 400
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 152
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 679
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 619
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
480
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 580
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
93 395,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 381
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 381
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21 420
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 420
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 107
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 821
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 286
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53 487,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 785
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
248
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
514
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
980
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 932
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
457
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 978
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 593,6
12
Көлiк және коммуникация
27 167
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

676
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21 099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 547
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 400
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 152
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 619
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
480
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 580
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
93 395,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 381
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 381
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21 420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21 420
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 107
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 821
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 286
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53 487,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 785
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
248
006
Организация санитарного убоя больных животных
514
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
980
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 932
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
457
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 978
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6 593,6
12
Транспорт и коммуникации
27 167
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне 8 қосымша
2019 жылға арналған 451-007 бағдарламасы бойынша "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға төлем тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 19.09.2019 № 38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 14.11.2019 № 40/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ р/н
Төлемдер түрлері
Сомасы (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері

Приложение 8 к решению Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 29/1
Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2019 год по программе 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Сноска. Приложение 8 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.09.2019 № 38/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14.11.2019 № 40/1 (вводится в действие с 01.01.2019)).
№ п/п
Виды выплат
1
Участники и инвалиды Великой Отечественной войны

505
2
Екiншi рет некеге тұрмаған, қайтыс болған соғыс мүгедектерiнiң және соларға теңестiрiлген мүгедектердiң әйелдерi (күйеулерi), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізушілердің, "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен марапатталған, жалпы ауруға шалдығу, еңбекте мертігу және басқа да себептер (құқыққа қайшы келетiндерiн қоспағанда) салдарынан мүгедек деп танылған азаматтардың әйелдерi (күйеулерi)
26
3
Бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы үкімет органдарының шешімдеріне сәйкес басқа мемлекеттің аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысқан - Совет Армиясының, Әскери-Теңіз флотының, Мемлекеттік қауіпсіздік комитетінің әскери қызметшілері, бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы Ішкі істер министрлігінің қатардағы және басқарушы құрамының адамдары (әскери мамандар мен кеңесшілерді қоса есептегенде); жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілер; ұрыс қимылдары жүріп жатқан осы елге жүк жеткізу үшін Ауғанстанға жіберілген автомобиль батальондарының әскери қызметшілері; бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының аумағынан Ауғанстанға жауынгерлік тапсырмаларды орындау үшін ұшулар жасаған ұшу құрамының әскери қызметшілері; Ауғанстандағы кеңес әскери құрамына қызмет көрсеткен жараланған, контузия алған немесе зақымданған, яғни ұрыс қимылдарын қамтамасыз етуге қатысқаны үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталған жұмысшылар мен қызметшілер
455
4
Бейбіт уақытта әскери қызметін өткеру кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшілердің отбасылары
50
5
Бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы аумағында саяси қуғын-сүргіндерге тікелей ұшыраған және қазіргі уақытта Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын адамдар
38
6
1986-1987 жылдары Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың, сондай-ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай-ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тiкелей қатысқан адамдар
114
7
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен, I, II дәрежелі "Ана Даңқы" ордендерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған көп балалы аналар
3143
8
Қазақстан Республикасына ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдар, облыстық маңызы бар дербес зейнеткер мәртебесіне ие зейнеткерлер, облыстың, (қаланың, ауданның) құрметті азаматтары
278
9
Ата-аналармен немесе олардың орнындағы адамдармен бiрге бас бостандығынан айыру орындарында, айдауда, жер аударуда немесе арнайы қоныс аударуда болған саяси қуғын-сүргiндер құрбандарының балалары, сондай-ақ қуғын-сүргiн кезiнде он сегiз жасқа толмаған және оның қолданылуы нәтижесiнде ата-анасының немесе олардың біреуінің қамқорлығынсыз қалған саяси қуғын-сүргiндер құрбандарының балалары

505
2
Жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак
26
3
Военнослужащие Советской Армии, Военно-Морского флота, Комитета государственной безопасности, лица рядового и начальствующего состава Министерства внутренних дел бывшего Союза Советских Социалистических Республик (включая военных специалистов и советников), которые в соответствии с решениями правительственных органов бывшего Союза Советских Социалистических Республик принимали участие в боевых действиях на территории других государств; военнообязанные, призывавшиеся на учебные сборы и направлявшиеся в Афганистан в период ведения боевых действий; военнослужащие автомобильных батальонов, направлявшиеся в Афганистан для доставки грузов в эту страну в период ведения боевых действий; военнослужащие летного состава, совершавшие вылеты на боевые задания в Афганистан с территории бывшего Союза Советских Социалистических Республик; рабочие и служащие, обслуживающие советский воинский контингент в Афганистане, получившие ранения, контузии или увечья, либо награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за участие в обеспечении боевых действий
455
4
Семьи военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время
50
5
Лица, непосредственно подвергавшиеся политическим репрессиям на территории бывшего Союза Советских Социалистических Республик и в настоящее время являющихся гражданами Республики Казахстан
38
6
Лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях
114
7
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күмісалқа", орденами "Материнская Слава" I, II степени или ранее получившие звание "Мать-Героиня"
3143
8
Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, пенсионеры, имеющие статус персонального пенсионера областного значения, почетные граждане области, (города, района)
278
9
Дети жертв политических репрессий, находившиеся вместе с родителями или заменявшими их лицами в местах лишения свободы, в ссылке, высылке или на спецпоселении, а также дети жертв политических репрессий, не достигшие восемнадцатилетнего возраста на момент репрессии и в результате ее применения оставшиеся без родительского попечения или одного из них

141
10
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің,сондай-ақ жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестiрiлген адамдардың Қазақстан Республикасының санаторийлерінде және профилакторийлерінде санаторлық-курорттық емделуге мұқтаждығы
126
11
Амбулаторлық емделуде жатқан азаматтарда туберкулездің белсенді түрінің болуы
1150,9
12
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу үшін шығынның орнын толтыруға мұқтаждығы
121
13
Адамның (отбасының) ең төмен күнкөріс деңгейі мөлшерінің бір еселік шегінен аспайтын жан басына шаққандағы орташа табысының болуы
38
14
Құрамында бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары, оның ішінде кәмелеттік жасқа толғаннан кейін білім беру ұйымдарын бітіретін уақытқа дейін (бірақ жиырма үш жасқа толғанға дейін) орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында күндізгі оқу нысаны бойынша білім алатын балалары бар отбасы
796
Барлығы
6 981,9
Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне 9 қосымша
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуін қамтамасыз етуіне қаражат бөлуі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Міндетті гигиеналық құралдар
Жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 411
5 641
770
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 411
5 641
770
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
6 411
5 641
770
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
4 006
4006
0
015
Жергілікті бюджет қаражаттарының есебінен
2 405
1635
770
Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне 10 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтер арасындағы өзін-өзу басқару органдарына трансферттерді бөлу
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 20.06.2019 № 35/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Ауылдық округтің атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ақсуат ауылдық округі
350
2
Ақжан ауылдық округі
226
3
Белоградов ауылдық округі
200
4
Докучаев ауылдық округі
200
5
Дзержинский ауылдық округі
200
6
Дмитриев ауылдық округі
300
7
Есіл ауылдық округі

141
10
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны, а также лиц приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в санаторно-курортном лечении в санаториях и профилакториях Республики Казахстан
126
11
Наличие у граждан, находящихся на амбулаторном лечении, активной формы туберкулеза
1150,9
12
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны в возмещении затрат за оплату коммунальных услуг и приобретения топлива
121
13
Наличие среднедушевого дохода лица (семьи), не превышающего порога однократного размера прожиточного минимума
38
14
Многодетные семьи, имеющие в своем составе четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, в том числе детей, обучающихся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и (или) послевузовского образования, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания организаций образования (но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста)
796
Итого
6 981,9
Приложение 9 к решению Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 29/1
Распределение бюджетных средств на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 411
5 641
770
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 411
5 641
770
050
Обеспечению прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 411
5 641
770
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4 006
4006
0
015
За счет средств местного бюджета
2 405
1 635
770
Приложение 10 к решению Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 29/1
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между сельскими округами на 2019 год
Сноска. Приложение 10 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20.06.2019 № 35/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование сельского округа
Сумма (тысяч тенге)
1
Аксуатский сельский округ
350
2
Акжанский сельский округ
226
3
Белоградовский сельский округ
200
4
Докучаевский сельский округ
200
5
Дзержинский сельский округ
200
6
Дмитриевский сельский округ
300
7
Есильский сельский округ