Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан ауылының көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 маусымда № 4786 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 26 сәуірдегі қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, Ақжан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан ауылының Веселая көшесі - Меңдеке батыр көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е. Первышина

О переименовании улицы села Акжан Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 13 июня 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 июня 2018 года № 4786
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 апреля 2018 года и учитывая мнение населения, аким Акжанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Веселая села Акжан Тимирязевского района Северо-Казахстанской области - в улицу имени Мендеке батыра.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е.Первышина