Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 2-20 с "2018-2020 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 2-31 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 5011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 4-тармағына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №2-20 с "2018-2020 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4484 болып тіркелді, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 157 932,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 417 417 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –16 503,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 718 626,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 159 525,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 762,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61 327 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 564,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 355,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 355,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 61 327 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 2-20 с "О бюджете Уалихановского района на 2018 -2020 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2018 года № 2-31 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2018 года № 5011
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 2-20 с "О бюджете Уалихановского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4484, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы — 3 157 932,4 тысяч тенге:
налоговые поступления — 417 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 16 503,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 5 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 2 718 626,5 тысяч тенге;
2) затраты — 3 159 525,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 44 762,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61 327 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 564,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 46 355,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 355,1 тысяч тенге:
поступление займов – 61 327 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 16 564,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 592,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ шақырылған ХХХІ сессия
төрайымы
Б.Топанбаева
Уәлиханов аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Кәдіров
Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы №2-31с шешіміне 1-қосымша

погашение займов – 16 564,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 592,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХXXІ сессии VI созыва
Б.Топанбаева
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б.Кадиров
Приложение 1 к решению Уалихановского районного маслихата от 28 ноября 2018 года №2-31с