"VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 188-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 4086 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облысының мәслихаты ХХІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4023 тіркелген, 2018 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 204 855 087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 078 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 864 756 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 907 теңге;
трансферттердің түсімдері – 112 908 692 мың теңге;
2) шығындар – 211 814 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 8 964 548 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 13 202 656 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 4 238 108 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – –84 615 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 84 615 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –15 839367 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – –15839367 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12681656 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 291 184 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 448 895 теңге."
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандары мен Атырау қаласына – 50%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Махамбет, Жылыой аудандары мен Атырау қаласына – 50%;

О внесении изменений и дополнений в решение ХІХ сессии областного маслихата VІ созыва от 13 декабря 2017 года № 167-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 188-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 апреля 2018 года № 4086
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2018-2020 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХХІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение в решение ХІХ сессии областного маслихата VІ созыва от 13 декабря 2017 года № 167-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4023, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 855 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 078 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 864 756 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 907 тенге;
поступления трансфертов – 112 908 692 тысяч тенге;
2) затраты – 211 814 521 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 964 548 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 202 656 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 238 108 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – –84 615 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 84 615 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –15839 367 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15839 367 тысяч тенге:
поступление займов – 12 665 482 тысяч тенге;
погашение займов – 4 291 184 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 448 895 тенге."
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;

Индер ауданына – 85%, Мақат ауданына – 100%;"
7-тармақта:
"1 115 730" деген сандар "736730" деген сандармен ауыстырылсын;
13-тармақта:
"1 378 406" деген сандар "3 245 430" деген сандармен ауыстырылсын;
"154969" деген сандар "672 318" деген сандармен ауыстырылсын;
"533 380" деген сандар "1 423 693" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 000" деген сандар "76 124" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеуге – 860 934 мың теңге;
білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуге – 202 413 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 215 965 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 192 859 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 114 630 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жарақтандыруға – 13 200 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 319 919 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 909 519 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 820 000 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін күрделі жөндеуге – 4 240 мың теңге;
коммуналдық меншік нысандарына техникалық қызмет көрсетуге – 14 250 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және саябақтарды күрделі жөндеу үшін – 20 776 мың теңге;
әлеуметтіқ қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жарақтандыруға – 18 000 мың теңге;
бруцелезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 10 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы мен ветеринария ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалды-техникалық базасын нығайтуға – 137 942 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 30 598 мың теңге;
мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) құжаттарын дайындауға және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге – 1 549 мың теңге;
ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік субъектілеріне жер телімдерін сату конкурстарын және аукциондарын өткізуге – 6 645 мың теңге;"
14-тармақта:
"446 905" деген сандар "6 844 716" деген сандармен ауыстырылсын;
"200 659" деген сандар "266931" деген сандармен ауыстырылсын;
"92 016" деген сандар "205515" деген сандармен ауыстырылсын;
"117 605" деген сандар "471 441" деген сандармен ауыстырылсын;
"117 105" деген сандар "168 172" деген сандармен ауыстырылсын;

Индерскому району – 85%, Макатскому району – 100%;"
в пункте 7:
цифры "1 115 730" заменить цифрами "736 730";
в пункте 13:
цифры "1 378 406" заменить цифрами "3 245 430";
цифры "154969" заменить цифрами "672 318";
цифры "533 380" заменить цифрами "1 423 693";
цифры "50 000" заменить цифрами "76 124";
дополнить строками следующего содержания:
"860 934 тысяч тенге - на ремонт объектов сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
202 413 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
215 965 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;
192 859 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры;
114 630 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
13 200 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
319 919 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
909519 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
820 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
4 240 тысяч тенге - на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения;
14 250 тысяч тенге - на техническое обслуживание объектов коммунальной собственности;
20 776 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов и капитальный ремонт парков;
18 000 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение органов социальной защиты;
10 000 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
137 942 тысяч тенге - на текущее содержание и укрепление материально-технической базы учреждений сельского хозяйства и ветеринарии;
30 598 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
1 549 тысяч тенге - на оформление документов скотомогильников (биотермических ям) и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
6 645 тысяч тенге - на проведение конкурсов и аукционов по продаже земельных участков для субъектов предпринимательства и сельского хозяйства;"
в пункте 14:
цифры "446 905" заменить цифрами "6 844 716";
цифры "200 659" заменить цифрами "266 931";
цифры "92 016" заменить цифрами "205515";
цифры "117 605" заменить цифрами "471441";
цифры "117 105" заменить цифрами "168172";

13417
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
31878
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
31878
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31878
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2634703
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2634703
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76465
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119926
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2801
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2337811
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4133729
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1884536
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1685619
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
144745
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
369830
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
108831
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248703
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
723174
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90336
261
Облыстың білім басқармасы
171058
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

13417
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
13417
5
Другие виды медицинской помощи
31878
253
Управление здравоохранения области
31878
029
Областные базы спецмедснабжения
31878
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2634703
253
Управление здравоохранения области
2634703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
76465
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119926
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2801
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2337811
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4133729
1
Социальное обеспечение
1884536
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1685619
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
144745
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
369830
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
108831
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
248703
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
723174
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
90336
261
Управление образования области
171058
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

116082
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54976
271
Облыстың құрылыс басқармасы
27859
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
27859
2
Әлеуметтiк көмек
620788
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
620788
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
617486
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3302
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1628405
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1535377
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96176
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10400
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2730
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
979623
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203822
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4796
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
25200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132630
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
24782
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
24782
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
68246
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
68246
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

116082
037
Социальная реабилитация
54976
271
Управление строительства области
27859
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
27859
2
Социальная помощь
620788
256
Управление координации занятости и социальных программ области
620788
003
Социальная поддержка инвалидов
617486
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1628405
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1535377
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96176
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10400
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2730
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
979623
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
203822
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4796
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарнымимплантам
25200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
132630
263
Управление внутренней политики области
24782
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
24782
298
Управление государственной инспекции труда области
68246
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68246
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
90047
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
87768
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1578
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
24640
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
3000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
8357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
35036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1127780
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
656952
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
16200
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
130978
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
61556
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180089
3
Орман шаруашылығы
167490
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
167490
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
159075
006
Жануарлар дүниесін қорғау
8415
4
Балық шаруашылығы
11700
737
Облыстың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
11700
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
11700
5
Қоршаған ортаны қорғау
3037909
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
267550
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55195
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар

014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
90047
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
87768
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1578
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
24640
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
3000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
35036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1127780
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
656952
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
16200
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
130978
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
61556
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9057
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
180089
3
Лесное хозяйство
167490
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
167490
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
159075
006
Охрана животного мира
8415
4
Рыбное хозяйство
11700
737
Управление сельского хозяйства и ветеринарии области
11700
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
11700
5
Охрана окружающей среды
3037909
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
267550
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
55195
008
Мероприятия по охране окружающей среды