"VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 210-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 шілдеде № 4195 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облысының мәслихаты ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 167-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4023 тіркелген, 2018 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"204 855 087" деген сандар "211 597 604" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 864 756" деген сандар "3 037 433" деген сандармен ауыстырылсын;
"112 908 692" деген сандар "118 478 532" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"211 814 521" деген сандар "218 557 038" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"8 964 548" деген сандар "9 853 548" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 202 656" деген сандар "14 091 656" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-15 839 367" деген сандар "-16 728 367" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-15 839 367" деген сандар "16 728 367" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 681 656" деген сандар "13 570 656" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Махамбет, Жылыой аудандары мен Атырау қаласына – 50%; Индер ауданына – 85%, Мақат ауданына – 100%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Жылыой аудандары, Атырау қаласына – 50%; Индер ауданына – 85%, Мақат, Махамбет аудандарына – 100%;"
7-тармақта:
"736 730" деген сандар "526 818" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"484 925" деген сандар "431 557" деген сандармен ауыстырылсын;
"130 978" деген сандар "200 978" деген сандармен ауыстырылсын;
"агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға – 16 200 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение ХІХ сессии областного маслихата VІ созыва от 13 декабря 2017 года № 167-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 210-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2018 года № 4195
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2018-2020 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение в решение ХІХ сессии областного маслихата VІ созыва от 13 декабря 2017 года № 167-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4023, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "204 855 087" заменить цифрами "211 597 604";
цифры "1 864 756" заменить цифрами "3 037 433";
цифры "112 908 692" заменить цифрами "118 478 532";
в подпункте 2):
цифры "211 814 521" заменить цифрами "218 557 038";
в подпункте 3):
цифры "8 964 548" заменить цифрами "9 853 548";
цифры "13 202 656" заменить цифрами "14 091 656";
в подпункте 5):
цифры "-15 839 367" заменить цифрами "-16 728 367";
в подпункте 6):
цифры "15 839 367" заменить цифрами "16 728 367";
цифры "12 665 482" заменить цифрами "13 570 656";
в пункте 2: в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%; Индерскому району – 85%, Макатскому району – 100%;" изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%; Индерскому району – 85%, Макатскому, Махамбетскому районам – 100%;"
в пункте 7: цифры "736 730" заменить цифрами "526 818";
в пункте 8:
цифры "484 925" заменить цифрами "431 557";
цифры "130 978" заменить цифрами "200 978";
строки "16 200 тысяч тенге – на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость;" исключить;

"723 174" деген сандар "522 936" деген сандармен ауыстырылсын;
"90 336" деген сандар "89 512" деген сандармен ауыстырылсын;
"219 330" деген сандар "190 380" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 200" деген сандар "29 911" деген сандармен ауыстырылсын;
"310 035" деген сандар "316 048" деген сандармен ауыстырылсын;
"112 361" деген сандар "111 499" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 166" деген сандар "44 674" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 2 033 769 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 204 912 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 146 911 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 500 000 мың теңге;"
10-тармақта:
"45 930" деген сандар "234 930" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"603 008" деген сандар "1 303 008" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"1 562 500" деген сандар "1 871 394" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
""Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 2 236 230 мың теңге;
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы" шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 480 094 мың теңге;"
13-тармақта:
"3 245 430" деген сандар "2 862 568" деген сандармен ауыстырылсын;
"860 934" деген сандар "764 453" деген сандармен ауыстырылсын;
"202 413" деген сандар "167 271" деген сандармен ауыстырылсын;
"192 859" деген сандар "112 859" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "723 174" заменить цифрами "522 936";
цифры "90 336" заменить цифрами "89 512";
цифры "219 330" заменить цифрами "190 380";
цифры "25 200" заменить цифрами "29 911";
цифры "310 035" заменить цифрами "316 048";
цифры "112 361" заменить цифрами "111 499";
цифры "45 166" заменить цифрами "44 674";
дополнить строками следующего содержания:
"2 033 769 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
204 912 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
146 911 тысяч тенге – на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
500 000 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;"
в пункте 10: цифры "45 930" заменить цифрами "234 930";
в пункте 11: цифры "603 008" заменить цифрами "1 303 008";
в пункте 12:
цифры "1 562 500" заменить цифрами "1 871 394";
дополнить строками следующего содержания:
"2 236 230 тысяч тенге – на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
480 094 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года;"
в пункте 13:
цифры "3 245 430" заменить цифрами "2 862 568";
цифры "860 934" заменить цифрами "764 453";
цифры "202 413" заменить цифрами "167 271";
цифры "192 859" заменить цифрами "112 859";

1240705
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43970
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4196
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1192539
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8175048
1
Құқық қорғау қызметi
8175048
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6936099
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5356984
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3435
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1443621
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
35050
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
65191
015
Қызметтік жануарларда ұстауды ұйымдастыру
31818
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1238949
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
300000
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
938949
04
Бiлiм беру
20145847
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1288391
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1288391
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1288391
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
6179961
261
Облыстың білім басқармасы
4370152
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
765507
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1290856
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
148467
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1963208
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1636218
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi

1240705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки и гражданской зашиты
43970
009
Капитальные расходы государственного органа
4196
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1192539
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8175048
1
Правоохранительная деятельность
8175048
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6936099
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5356984
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3435
006
Капитальные расходы государственного органа
1443621
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
35050
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
65191
015
Организация содержания служебных животных
31818
271
Управление строительства области
1238949
003
Развитие объектов органов внутренних дел
300000
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
938949
04
Образование
20145847
1
Дошкольное воспитание и обучение
1288391
271
Управление строительства области
1288391
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1288391
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6179961
261
Управление образования области
4370152
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
765507
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1290856
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
148467
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
1963208
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
202114
271
Управление строительства области
1636218
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

121
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1410830
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1410830
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1283240
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1283240
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1283240
4
Емханалар
13417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13417
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
32166
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32166
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32166
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2688784
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2688784
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88712
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
138665
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2801
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2360906
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3975478
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1641049
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1441314
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
132594
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
363489
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
104755
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
228028
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

121
271
Управление строительства области
1410830
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1410830
3
Специализированная медицинская помощь
1283240
253
Управление здравоохранения области
1283240
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1283240
4
Поликлиники
13417
253
Управление здравоохранения области
13417
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
13417
5
Другие виды медицинской помощи
32166
253
Управление здравоохранения области
32166
029
Областные базы спецмедснабжения
32166
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2688784
253
Управление здравоохранения области
2688784
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
88712
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
138665
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2801
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2360906
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3975478
1
Социальное обеспечение
1641049
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1441314
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
132594
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
363489
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
104755
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
228028
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи

522936
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89512
261
Облыстың білім басқармасы
171876
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
116692
037
Әлеуметтік сауықтандыру
55184
271
Облыстың құрылыс басқармасы
27859
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
27859
2
Әлеуметтiк көмек
667373
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
667373
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
664071
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3302
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1667056
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1515953
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96478
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8900
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2730
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
985636
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
171772
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7896
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
29911
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132630
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

522936
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
89512
261
Управление образования области
171876
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
116692
037
Социальная реабилитация
55184
271
Управление строительства области
27859
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
27859
2
Социальная помощь
667373
256
Управление координации занятости и социальных программ области
667373
003
Социальная поддержка инвалидов
664071
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1667056
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1515953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96478
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8900
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2730
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
985636
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
171772
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7896
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
29911
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
132630
263
Управление внутренней политики области
26780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

1572900
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6354327
1
Ауыл шаруашылығы
2543296
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2543296
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116164
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
6000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
90047
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1263
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
24640
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
3000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
49036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1127780
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
656952
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
200978
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
61556
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
719
Облыстың ветеринария басқармасы
186823
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6734
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180089
737
Облыстың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
0

1572900
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6354327
1
Сельское хозяйство
2543296
255
Управление сельского хозяйства области
2543296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
116164
002
Поддержка семеноводства
6000
003
Капитальные расходы государственного органа
10000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
90047
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1263
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
24640
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
3000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
49036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1127780
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
656952
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
200978
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
61556
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9057
719
Управление ветеринарии области
186823
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6734
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
180089
737
Управление сельского хозяйства и ветеринарии области
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
0
002
Поддержка семеноводства
0
003
Капитальные расходы государственного органа
0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
0

020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
3
Орман шаруашылығы
167853
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
167853
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
159438
006
Жануарлар дүниесін қорғау
8415
4
Балық шаруашылығы
11700
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11700
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
11700
737
Облыстың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
0
5
Қоршаған ортаны қорғау
3452072
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
281713
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55358
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар

020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
3
Лесное хозяйство
167853
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
167853
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
159438
006
Охрана животного мира
8415
4
Рыбное хозяйство
11700
255
Управление сельского хозяйства области
11700
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
11700
737
Управление сельского хозяйства и ветеринарии области
0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
0
5
Охрана окружающей среды
3452072
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
281713
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
55358
008
Мероприятия по охране окружающей среды