Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 251-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қазанда № 4261 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 20.06.2022 № 160-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Атырауской области
Решение Атырауского областного маслихата от 26 сентября 2018 года № 251-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 октября 2018 года № 4261
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Атырауского областного маслихата от 20.06.2022 № 160-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына сәйкес Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 20.06.2022 № 160-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес көтерілсін.

В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Атырауского областного маслихата от 20.06.2022 № 160-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Атырауской области согласно приложению к настоящему решению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облыстық мәслихатының 20.06.2022 № 160-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының экология, табиғат пайдалану және аграрлық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е. Ихсанов) жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Габдуллин
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атырауского областного маслихата от 20.06.2022 № 160-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по экологии, природопользованию и аграрным вопросам (Е. Ихсанов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Габдуллин
Секретарь маслихата У. Зинуллин

1.2.6.4.
шынақты радиоактивті көздер
0,38
5. Көмірсутектерді барлау және (немесе) өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде түзілетін күкіртті ашық түрде күкірт карталарында орналастыру үшін төлемақы мөлшерлемелері бір тонна үшін 7,54 АЕК құрайды.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Р/с- реттік саны
АЕК – айлық есептік көрсеткіш

1.2.6.4.
ампульные радиоактивные источники
0,38
5. Ставки платы за размещение серы в открытом виде на серных картах, образующейся при проведении операций по разведке и (или) добыче углеводородов, составляют 7,54 МРП за одну тонну.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
п/п – порядковый номер
МРП – месячный расчетный показатель