Атырау қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарды белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 458 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 4133 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабы 2) және 3) тармақшаларына және 27-бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Қалауиға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық Ішкі істер
басқармасының Жергілікті
полиция қызметінің бастығы
(келісім бойынша)      Е. Биғамбаев
"5" сәуір 2018 жыл
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті
Атырау облысы Қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің Атырау
қалалық Қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасының басшысы
(келісім бойынша)      Т. Мұсағалиев
"5" сәуір 2018 жыл

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 5 апреля 2018 года № 458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2018 года № 4133
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории города Атырау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М. Калауи
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Шапкенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Местной полицейской
службы Управления внутренних дел
города Атырау (по согласованию)      Е. Бигамбаев
"5" апреля 2018 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Атырауское городское управление
охраны общественного здоровья
Департамента Атырауской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства Республики
Казахстан (по согласованию)      Т. Мусагалиев
"5" апреля 2018 год