Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 266 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қазанда № 4263 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 177 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4035 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) тармақтың:
1) тармақшасында:
"147 560 251" деген сандар "153 514 219" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 115 962" деген сандар "13 796 874" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"157 374 844" деген сандар "164 233 862" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолда "528 925" деген сандар "746 338" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "528 925" деген сандар "746 338" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-10 343 518" деген сандар "-11 465 981" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"10 343 518" деген сандар "11 465 981" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 000 000" деген сандар "2 808 051" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
"1 562 500" деген сандар "1 871 394" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"885 172" деген сандар "494 716" деген сандармен ауыстырылсын;
"707 763" деген сандар "744 314" деген сандармен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"1 550 000" деген сандар "2 617 591" деген сандармен ауыстырылсын;
15 тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 177 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 сентября 2018 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2018 года № 4263
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении городского бюджета на 2018-2020 годы, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 177 "О бюджете города на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4035, опубликовано 22 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "147 560 251" заменить цифрами "153 514 219";
цифры "13 115 962" заменить цифрами "13 796 874";
в подпункте 2):
цифры "157 374 844" заменить цифрами "164 233 862";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "528 925" заменить цифрами "746 338", в том числе:
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "528 925" заменить цифрами "746 338";
в подпункте 5):
цифры "-10 343 518" заменить цифрами "-11 465 981";
в подпункте 6):
цифры "10 343 518" заменить цифрами "11 465 981";
цифры "2 000 000" заменить цифрами "2 808 051";
в пункте 8:
цифры "1 562 500" заменить цифрами "1 871 394";
в пункте 9:
цифры "885 172" заменить цифрами "494 716";
цифры "707 763" заменить цифрами "744 314";
в пункте 10:
цифры "1 550 000" заменить цифрами "2 617 591";
в пункте 15:

"11 916 174" деген сандар "13 846 688" деген сандармен ауыстырылсын;
18 тармақта:
"86 398" деген сандар "73 727" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 20 тармақпен толықтырылсын;
"20. 2018 жылға қалалық бюджетте "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылыс бағдарламасы шеңберінде инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 1 520 770 мың теңге республикалық бюдеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін".

цифры "11 916 174" заменить цифрами "13 846 688";
в пункте 18:
цифры "86 398" заменить цифрами "73 727";
дополнить пунктом 20 следующего содержания:
"20. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер" - 1 520 770 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXVII сессия төрағасы Р. Джанглишов
Қалалық мәслихат хатшысы К. Азмуханов

2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXVII сессии Р. Джанглишов
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов

487 964
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 281 011
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 281 011
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 625 804
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 625 804
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 348
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 296 961
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
736
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
62 928
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 067
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
18 615
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 175 149
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 345 273
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
167 140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 086
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 086
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
162 054
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
162 054
2
Әлеуметтiк көмек
2 031 029
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
374 118
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
374 118
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 656 911
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
603 746
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 595
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 831
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
528 564
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
65 763
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73 409
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету

487 964
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 281 011
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 281 011
9
Прочие услуги в области образования
2 612 913
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 612 913
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
68 348
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1 284 070
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
736
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
62 928
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 067
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 615
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 175 149
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 345 273
01
Социальное обеспечение
167 140
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 086
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 086
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
162 054
010
Государственная адресная социальная помощь
162 054
2
Социальная помощь
2 062 343
464
Отдел образования района (города областного значения)
374 118
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
374 118
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 688 225
004
Программа занятости
603 746
007
Оказание жилищной помощи
21 595
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 831
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
559 878
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
65 763
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73 409
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида