Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 "2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 267 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қазанда № 4264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 184 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2018-2020 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 сентября 2018 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 октября 2018 года № 4264
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2018-2020 годы, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 "2018-2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықытық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4040 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 184 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4040, опубликовано 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение:
приложение 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXVII сессиясының төрағасы Р. Джанглишов
Қалалық мәслихат хатшысы К. Азмуханов
Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 267 шешіміне қосымша

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXVII сессии Р. Джанглишов
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение к решению Атырауского городского маслихата от 26 сентября 2018 года № 267