Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 224 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 4154 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 тамыздағы № 415 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 16.08.2018 № 415 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 01-6/120 хатына сәйкес Қайыршақты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыршақты ауылдық округі, "Өтепберген" шаруа қожалығында мүйізді ірі қара малы арасында пастереллез ауруының пайда болуына байланысты аталған шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық округі әкімі Ш. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Атырау облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Атырау қалалық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
А.С. Мұратова
2018 жылғы "16" мамыр
"Салимжан и К" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі директорының
міндетін атқарушы
Ж.К. Акжамалова
2018 жылғы "16" мамыр

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 16 мая 2018 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 мая 2018 года № 4154. Утратило силу решением Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 16 августа 2018 года № 415
Сноска. Утратило силу решением Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 16.0 8.2018 № 415 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", письма государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 01-6/120 от 16 марта 2018 года аким Кайыршахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни пастереллез среди крупного рогатого скота в крестьянском хозяйстве "Өтепберген" установить ограничительные мероприятия на территорий крестьянского хозяйства Кайыршахтинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского сельского округа Калиев Ш.
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Атырауское городское Управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Атырауской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Муратова А.С.
"16" мая 2018 года
Исполняющий обязанности
директора товарищества с
ограниченной ответственности
"Салимжан и К"
Акжамалова Ж.К.
"16" мая 2018 года