Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 18-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 4113 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"25 905 100" деген сандар "27 941 204" деген сандармен ауыстырылсын;
"488 428" деген сандар "2 524 532" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"25 905 100" деген сандар "28 321 934" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 131 051" деген сандар "-256 895" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"131 051" деген сандар "256 895" деген сандармен;
"0" деген сан "380 730" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне төмендегідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 9 268 мың теңге;
білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуге – 141 061 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 62 450 мың теңге;
жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге – 29 386 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға - 27 001 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін."
11 тармақта:
"97 410" деген сандар "232 050" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 133 495 мың теңге;
білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуге – 202 413 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандаруға- 145 460 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2018 года № 4113
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "25 905 100" заменить цифрами "27 941 204";
цифры "488 428" заменить цифрами "2 524 532";
в подпункте 2):
цифры "25 905 100" заменить цифрами "28 321 934";
в подпункте 5):
цифры "-131 051" заменить цифрами "-256 895";
в подпункте 6):
цифры "131 051" заменить цифрами "256 895";
цифру "0" заменить цифрами "380 730".
пункт 4 дополнить строками следующего содержания:
"Учесть, что в бюджетах города, поселка, сельских округов предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в следующих объемах:
9 268 тысяч тенге - на текущее содержание организаций образования;
141 061 тысяч тенге - на капитальный ремонт организаций образования;
62 450 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
29 386 тысяч тенге –на государственные услуги общего характера;
Учесть, что в бюджетах города, поселка, сельских округов предусмотрены целевые трансферты на развития из районного бюджета в сумме 27 001 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года."
в пункте 11:
цифры "97 410" заменить цифрами "232 050";
дополнить строками следующего содержания:
"133 495 тысяч тенге - на текущее содержания организаций образования;
202 413 тысяч тенге - на капитальный ремонт организаций образования;
145 460 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций культуры;

спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға - 76 135 мың теңге;
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника мен құралдар сатып алуға – 319 919 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін - 521 874 мың теңге;
ветеринария ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 26 236 мың теңге;"
12 тармақта:
"65 000" деген сандар "76 793" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға - 244 829 мың теңге;
көлік инфрақұрылы объектілерін салуға және автомобильдер жолдарын жаңғыртуға - 200 000 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 19 337 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XVIII cессиясының төрағасы
А. Мұқанов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 27 наурыздағы
№ 18-1 шешіміне қосымша

76 135 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций спорта;
319 919 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
521 874 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
26 236 тысяч тенге - на текущее содержание и укрепление материально-технической базы организаций ветеринарии;"
в пункте 12:
цифры "65 000" заменить цифрами "76 793";
дополнить строками следующего содержания:
"244 829 тысяч тенге - на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
200 000 тысяч тенге - на строительство объектов транспортной инфраструктуры и на реконструкцию автомобильных дорог;
19 337 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХVIII
сессии районного маслихата
А. Муканов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение
к решению районного маслихата
от 27 марта 2018 года № 18-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 15-1

86293
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
86293
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
173750
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
173750
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
969774
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23474
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
322498
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7590
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14898
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
430277
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149701
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
350611
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1427
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1427
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
326752
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104811
006
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
85892
011
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29708
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45152
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21487
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

86293
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
86293
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
173750
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
173750
464
Отдел образования района (города областного значения)
969774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23474
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
322498
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
012
Капитальные расходы государственных органов
7590
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико -педагогической консультативной помощи населению
14898
067
Капитальные расходы подведомственных
государственных учреждений и организаций
430277
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
149701
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
350611
464
Отдел образования района (города областного значения)
1427
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1427
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
326752
004
Программа занятости
104811
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
2500
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
85892
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29708
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45152
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21487
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения