Атырау облысы Жылыой ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 166 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 4179 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағы 5-8) тармақшасына сәйкес су объектілерін әуесқойлық (спорттық) балық аулау үшін пайдалану мақсатында, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы Жылыой ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Қ. Бағынов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "07" маусымдағы № 166 қаулысына қосымша
Атырау облысы Жылыой ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Құлсары қаласы бойынша:
1) Құлсары қаласынан № 46°57.875'С.53°57.354'В координаттарына дейінгі учаске (Қамыскөл көлі);
2) Құлсары қаласының солтүстігіндегі сонғы нүктеден № 46°58.648'С.53° 57.994'В координаттарына дейінгі учаске (Ащыкөл көлі);
3) Құлсары қаласының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°3.963'С.54°0. 845' В координаттарына дейінгі учаске (Жем өзені);
4) Құлсары қаласының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°2.325'С.54°2. 044' В координаттарына дейінгі учаске (Құржем өзені);
5) Құлсары қаласының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 46°59.384'С.54° 3.624' В координаттарына дейінгі учаске (Құрсай өзені).
2. Жем ауылдық округі бойынша:
1) Тұрғызба ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°58.318'С.53° 46.745' В координаттарына дейінгі учаске (Айранкөл көлі);
2) Тұрғызба ауылының оңтүстік-батысындағы соңғы нүктеден № 46°58. 704'С.53°35.182' В координаттарына дейінгі учаске (Қоғалыкөл көлі);
3) Тұрғызба ауылының оңтүстік-батысындағы соңғы нүктеден № 46°58. 690'С.53°34.289' В координаттарына дейінгі учаске (Шөгіркөл көлі);
4) Тұрғызба ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 47°2.325'С.54° 2.044' В координаттарына дейінгі учаске (Қараша көлі);
5) Тұрғызба ауылының оңтүстік-батысындағы соңғы нүктеден № 46°5 8.635'С.53°41.896' В координаттарына дейінгі учаске (Жыланды көлі);

Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Жылыойского района Атырауской области
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 7 июня 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 июня 2018 года № 4179
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" в целях использования водных объектов для любительского (спортивного) рыболовства, акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению к настоящему постановлению, с учетом требований общего водопользования, установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Жылыойского района Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Бағынов Қ.
Приложение к постановлению акимата Жылыойского района от "07" июня 2018 года № 166
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Жылыойского района Атырауской области
1. По городу Кульсары:
1) участок от города Кульсары до координатов № 46°57.875'С .53°57.354'В (озеро Камыскуль);
2) участок от оконечности севера города Кульсары до координатов № 46°58.648'С.53°57.994'В (озеро Ащыкул);
3) участок от оконечности севера города Кульсары до координатов № 47°3.963'С.54°0.845'В (река Жем);
4) участок от оконечности севера города Кульсары до координатов № 47°2.325'С.54°2.044'В (река Куржем);
5) участок от оконечности севера города Кульсары до координатов № 46°59.384'С.54°3.624'В (река Курсай).
2. По Жемскому сельскому округу:
1) участок от оконечности запада села Тургызба до координатов № 46°58.318'С.53°46.745'В (озеро Айранкул);
2) участок от оконечности юго-запада села Тургызба до координатов № 46°58.704'С.53°35.182'В (озеро Когалыкул);
3) участок от оконечности юго-запада села Тургызба до координатов № 46°58.690'С.53°34.289'В (озеро Шогуркол);
4) участок от оконечности запада села Тургызба до координатов № 47°2.325'С.54°2.044'В (озеро Караша);
5) участок от оконечности юго-запада села Тургызба до координатов № 46°58.635'С.53°41.896'В (озеро Жыланды);

6) Тұрғызба ауылының оңтүстік-батысындағы сонғы нүктеден № 46°59. 896'С.53°46.516' В координаттарына дейінгі учаске (Бақшакөл көлі);
7) Тұрғызба ауылының оңтүстік-батысындағы сонғы нүктеден № 46°58. 753'С.53°46.325' В координаттарына дейінгі учаске (Қаракөл көлі);
8) Тұрғызба ауылының оңтүстік-батысындағы сонғы нүктеден № 47°0. 683'С.53°48.576' В координаттарына дейінгі учаске (Бимырза көлі).
3. Қара-Арна ауылдық округі бойынша:
1) Шоқпартоғай ауылының солтүстік-батысындағы соңғы нүктеден № 46°56.356'С.53° 26.208' В координаттарына дейінгі учаске (Бартылдақты көлі);
2) Шоқпартоғай ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°0.980'С. 53°48.691' В координаттарына дейінгі учаске (Ботайкуп көлі);
3) Шоқпартоғай ауылының солтүстік-шығысындағы соңғы нүктеден № 47°4.766'С. 53°59.367'В, №47°4.507'С.53°59.575'В координаттарына дейінгі учаске (Құдайберген-Қоскөл көлі);
4) Шоқпартоғай ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°8.472'С. 53°55.838' В координаттарына дейінгі учаске (Шөгіркөл көлі);
5) Шоқпартоғай ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°10.942'С. 53°49.802' В координаттарына дейінгі учаске (Шатпакөл көлі);
6) Шоқпартоғай ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°7.898'С. 53°51.096' В координаттарына дейінгі учаске (Ащысай көлі);
7) Шоқпартоғай ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 47°3.324'С.53° 50.666' В координаттарына дейінгі учаске (Қоскөл көлі);
8) Шоқпартоғай ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 47°4.081'С.53° 50.258' В координаттарына дейінгі учаске (Боранбай көлі);
9) Шоқпартоғай ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 47°7.912'С.53° 45.694' В координаттарына дейінгі учаске (Қарасу көлі);
10) Шоқпартоғай ауылының солтүстік-батысындағы соңғы нүктеден № 47°8.499'С.53°54.210' В координаттарына дейінгі учаске (Сырымкуп көлі);
11) Шоқпартоғай ауылының солтүстігіндегі соңғы нүктеден № 47°5.798'С. 53°56.969' В координаттарына дейінгі учаске (Жабатай көлі).
4. Қосшағыл ауылдық округі бойынша:
1) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°49.666'С.53° 36.751' В координаттарына дейінгі учаске (Қызылжар көлі);
2) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°47.148'С.53° 34.010' В координаттарына дейінгі учаске (Төрт Үйлік көлі);
3) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°50.701'С.53° 35.720' В координаттарына дейінгі учаске (Шүрегей көлі);
4) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°51.027'С.53° 25.960' В координаттарына дейінгі учаске (Ақсор көлі);
5) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°44.269'С.53° 24.201' В координаттарына дейінгі учаске (Естеккөл көлі);

6) участок от оконечности юго-запада села Тургызба до координатов № 46°59.896'С.53°46.516'В (озеро Бакшакул);
7) участок от оконечности юго-запада села Тургызба до координатов № 46°58.753'С.53°46.325'В (озеро Каракул);
8) участок от оконечности юго-запада села Тургызба до координатов № 47°0.683'С.53°48.576'В (озеро Бимырза).
3. По Кара-Арнинскому сельскому округу:
1) участок от оконечности северо-запада села Шокпартогай до координатов 46°56.356'С.53°26.208'В (озеро Бартылдакты);
2) участок от оконечности северо-запада села Шокпартогай до координатов 47°0.980'С.53°48.691'В (озеро Ботайкуп);
3) участок от оконечности северо-востока села Шокпартогай до координатов № 47°4.766'С.53°59.367'В, №47°4.507'С.53°59.575'В (озеро Кудайберген-Коскул);
4) участок от оконечности севера села Шокпартогай до координатов № 47°8.472'С.53°55.838'В (озеро Шогиркул);
5) участок от оконечности севера села Шокпартогай до координатов № 47°10.942'С.53°49.802'В (озеро Шатпакул);
6) участок от оконечности севера села Шокпартогай до координатов № 47°7.898'С.53°51.096'В (озеро Ащысай);
7) участок от оконечности запада села Шокпартогай до координатов № 47°3.324'С.53°50.666'В (озеро Коскул);
8) участок от оконечности запада села Шокпартогай до координатов №47°4.081'С.53°50.258'В (озеро Боранбай);
9) участок от оконечности запада села Шокпартогай до координатов №47°7.912'С.53°45.694'В (озеро Карасу);
10) участок от оконечности северо-запада села Шокпартогай до координатов №47°8.499'С.53°54.210'В (озеро Сырымкуп);
11) участок от оконечности севера села Шокпартогай до координатов №47°5.798'С.53°56.969'В (озеро Жабатай).
4. По Косчагилскому сельскому округу:
1) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°49.666'С.53°36.751'В (озеро Кызылжар);
2) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°47.148'С.53°34.010'В (озеро Торт Уйлик);
3) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°50.701'С.53°35.720'В (озеро Чурегей);
4) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°51.027'С.53°25.960'В (озеро Аксор);
5) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°44.269'С.53°24.201'В (озеро Естеккул);

6) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°42.532'С.53° 22.474' В координаттарына дейінгі учаске (Шатпакөл көлі);
7) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°39.794'С.53° 23.190' В координаттарына дейінгі учаске (Қошқарбай көлі);
8) Қосшағыл ауылының батысындағы соңғы нүктеден № 46°41.907'С.53° 28.055' В координаттарына дейінгі учаске (Манаргин көлі).

6) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°42.532'С.53°22.474'В (озеро Шатпакул);
7) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°39.794'С.53°23.190'В (озеро Кошкарбай);
8) участок от оконечности запада села Косчагил до координатов №46°41.907'С.53°28.055'В (озеро Манаргин).