Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 27-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 4281 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 929 465" деген сандар "27 897 173" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 457 074" деген сандар "25 644 737" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 579" деген сандар "38 384" деген сандармен ауыстырылсын;
"224 019" деген сандар "188 114" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 229 793" деген сандар "2 025 938" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"28 310 195" деген сандар "28 277 903" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 15%";
"әлеуметтік салық бойынша – 20%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша – 10%";
4 тармақта:
"1 004 364" деген сандар "1 109 690" деген сандармен ауыстырылсын;
"631 750" деген сандар "723 370" деген сандармен ауыстырылсын;
"183 198" деген сандар "184 163" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 095" деген сандар "60 474" деген сандармен ауыстырылсын;
"69 940" деген сандар "77 032" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 381" деген сандар "64 651" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"30 531" деген сандар "26 542" деген сандармен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"18 305" деген сандар "16 357" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 044" деген сандар "44 044" деген сандармен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"84 294" деген сандар "82 310" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 4 декабря 2018 года № 27-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 декабря 2018 года № 4281
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "27 929 465" заменить цифрами "27 897 173";
цифры "25 457 074" заменить цифрами "25 644 737";
цифры "18 579" заменить цифрами "38 384";
цифры "224 019" заменить цифрами "188 114";
цифры "2 229 793" заменить цифрами "2 025 938";
в подпункте 2):
цифры "28 310 195" заменить цифрами "28 277 903";
в пункте 2:
строку "по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты - 50%" изложить в следующей редакции;
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты - 15%";
строку "по социальному налогу - 20%" изложить в следующей редакции;
"по социальному налогу - 10%";
в пункте 4:
цифры "1 004 364" заменить цифрами "1 109 690";
цифры "631 750" заменить цифрами "723 370";
цифры "183 198" заменить цифрами "184 163";
цифры "61 095" заменить цифрами "60 474";
цифры "69 940" заменить цифрами "77 032";
цифры "58 381" заменить цифрами "64 651";
в пункте 9:
цифры "30 531" заменить цифрами "26 542";
в пункте 10:
цифры "18 305" заменить цифрами "16 357";
цифры "54 044" заменить цифрами "44 044";
в пункте 11:
цифры "84 294" заменить цифрами "82 310";

"188 749" деген сандар "183 134" деген сандармен ауыстырылсын;
"319 919" деген сандар "294 744" деген сандармен ауыстырылсын;
12 тармақта:
"200 000" деген сандар "50 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 337" деген сандар "13 710" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XХVII cессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 27-4 шешіміне қосымша

цифры "188 749" заменить цифрами "183 134";
цифры "319 919" заменить цифрами "294 744";
в пункте 12:
цифры "200 000" заменить цифрами "50 000";
цифры "19 337" заменить цифрами "13 710".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХVII сессии районного маслихата,
секретарь маслихата
М. Кенганов
Приложение
к решению районного маслихата
от 4 декабря 2018 года №27-4
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 декабря 2017 года №15-1

378130
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111533
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2235
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
260
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2183
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
44044
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92258
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45952
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
47794
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31871
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23337
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2005
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
21332
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1086335
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
97042
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
30000
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
203
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
39029
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100
058
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15710
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
688151
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9211
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
649319
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
25919
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
3702
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6398
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1746
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4652
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі

378130
004
Программа занятости
111533
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2235
007
Оказание жилищной помощи
260
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2183
010
Государственная адресная социальная помощь
44044
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92258
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45952
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47794
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31871
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23337
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2005
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
21332
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1086335
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
97042
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12000
004
Обеспечение жильем отдельных категории граждан
30000
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
203
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39029
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15710
467
Отдел строительства района (города областного значения)
688151
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9211
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
649319
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
25919
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3702
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6398
008
Освещение улиц населенных пунктов
1746
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4652
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)