Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 4314 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 46-12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2018 года № 29-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 января 2019 года № 4314. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 мая 2020 года № 46-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.05.2020 № 46-12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546-бабы 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.05.2020 № 46-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:

1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XХIХ
cессиясының төрағасы
А. Мұқанов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Жылыой аудандық мәслихатының
2018 жылғы "__ " _____________
№___ шешіміне қосымша
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Рет саны
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
6
7
Жылыой ауданында орналасқан уәкілетті ұйымның айырбастау пункті
25

1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель XXIX сессии
районного маслихата
А. Муканов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение
к решению Жылыойского районного
маслихата от "__"_______ 2018 года № ____
Ставки фиксированного налога
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
5
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
6
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в Жылыойском районе
25