Махамбет ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 50 "Махамбет аудандық әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" және 2017 жылғы 9 маусымдағы № 174 "Махамбет аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 50 "Махамбет аудандық әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 67 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4099 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Махамбет ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 50 "Махамбет аудандық әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3801 санымен тіркелген, 2017 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2017 жылғы 9 маусымдағы № 174 "Махамбет аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 50 "Махамбет аудандық әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3898 санымен тіркелген, 2017 жылғы 1 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Махамбет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Н.С. Қалиевқа) жүктелсін
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Рысқалиев

О признании утратившими силу постановлений акимата Махамбетского района от 15 февраля 2017 года № 50 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Махамбетского района" и от 9 июня 2017 года № 174 "О внесении изменения в постановление акимата Махамбетского района № 50 от 15 февраля 2017 года "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Махамбетского района"
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 29 марта 2018 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 апреля 2018 года № 4099
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Махамбетского района от 15 февраля 2017 года № 50 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Махамбетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3801, опубликовано 30 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 9 июня 2017 года № 174 "О внесении изменения в постановление акимата Махамбетского района № 50 от 15 февраля 2017 года "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Махамбетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3898, опубликовано 1 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Махамбетского района" (Н.С. Калиева).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Рыскалиев