Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 203 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 255 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 4203 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 22.01.2019 № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық әкімдігінің ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 203 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4042 санымен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"59 407" сандары "59 259" сандарымен ауыстырылсын;
"55 030" сандары "54 882" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"59 407" сандары "59 259" сандарымен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"77 493" сандары "77 345" сандарымен ауыстырылсын;
"37 843" саны "37 695" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 493" сандары "77 345" сандарымен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"61 786" сандары "61 628" сандарымен ауыстырылсын;
"55 181" сандары "55 023" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"61 786" сандары "61 628" сандарымен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:
"80 822" сандары "80 372" сандарымен ауыстырылсын;
"74 558" сандары "74 108" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"80 822" сандары "80 372" сандарымен ауыстырылсын.
5-тармақта:
1) тармақшада:
"78 110" сандары "77 765" сандарымен ауыстырылсын;
"74 464" сандары "74 119" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"78 110" сандары "77 765" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақта:
1) тармақшада:
"507 136" сандары "503 906" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 203 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 июня 2018 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июля 2018 года № 4203. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22 января 2019 года № 318 (вводится в действие по истечении десяти кадендарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22.01.2019 № 318 (вводится в действие по истечении десяти кадендарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов сельских округов на 2018-2020 годы, районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 203 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4042, опубликовано 18января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "59 407" заменить цифрами "59 259";
цифры "55 030" заменить цифрами "54 882";
в подпункте 2):
цифры"59 407" заменить цифрами "59 259".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "77 493" заменить цифрами "77 345";
цифры"37 843" заменить цифрами "37 695";
в подпункте 2):
цифры "77 493" заменить цифрами "77 345".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры"61 786" заменить цифрами "61 628";
цифры"55 181" заменить цифрами "55 023";
в подпункте 2):
цифры"61 786" заменить цифрами "61 628".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "80 822" заменить цифрами "80 372";
цифры"74 558" заменить цифрами "74 108";
в подпункте 2):
цифры"80 822" заменить цифрами "80 372".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "78 110" заменить цифрами "77 765";
цифры"74 464" заменить цифрами "74 119";
в подпункте 2):
цифры"78 110" заменить цифрами "77 765".
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "507 136" заменить цифрами "503 906";

"429 699" сандары "426 469" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"507 136" сандары "503 906" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
1) тармақшада:
"59 658" сандары "59 550" сандарымен ауыстырылсын;
"55 745" сандары "55 637" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"59 658" сандары "59 550" сандарымен ауыстырылсын.
8-1 тармақта:
"31 480" сандары "26 893" сандарымен ауыстырылсын:
"7 665" сандары "0" санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"548" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"548" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"548" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"548" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"1095" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"3830"сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"548" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"2 000" сандары "1 498" сандарымен ауыстырылсын;
"8 000" сандары "7 140" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін -4 440 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 400 мың теңге;
Алмалы ауылдық округіне – 400 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 390 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 600 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 750 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 460 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 440 мың теңге.".
2. Шешімнің орыс тіліндегі мәтінінде:
5-тармақтағы "Есболский" деген сөз "Есболского" деген сөзбен ауыстырылсын.

цифры"429 699" заменить цифрами "426 469";
в подпункте 2):
цифры"507 136" заменить цифрами "503 906".
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "59 658" заменить цифрами "59 550";
цифры "55 745" заменить цифрами "55 637";
в подпункте 2):
цифры"59 658" заменить цифрами "59 550".
в пункте 8-1:
цифры "31 480" заменить цифрами "26 893";
цифры "7 665" заменить цифрой "0", в том числе:
цифры "548" заменить цифрой "0";
цифры "548" заменить цифрой "0";
цифры "548" заменить цифрой "0";
цифры "548" заменить цифрой "0";
цифры "1095" заменить цифрой "0";
цифры "3830" заменить цифрой "0";
цифры "548" заменить цифрой "0".
цифры "2 000" заменить цифрами "1 498";
цифры "8 000" заменить цифрами "7 140";
дополнить строками следующего содержания:
"4 440 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 400 тысяч тенге,
Алмалинскому сельскому округу – 400 тысяч тенге,
Баксайскому сельскому округу - 390 тысяч тенге,
Бейбарыскому сельскому округу - 600 тысяч тенге,
Есболскому сельскому округу – 750 тысяч тенге,
Махамбетскому сельскому округу – 1 460 тысяч тенге,
Сарайчиковскому сельскому округу -440 тысяч тенге.".
2. В тексте решения на русском языке:
в пункте 5 слово "Есболский" заменить словом "Есболского".

3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 26 - сессиясының төрағасы
Ф. Тюрина
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Мырзашев

3. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
26-сессии районного маслихата
Ф. Тюрина
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев

2295
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2295
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2295
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі
сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық
топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі
сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі
сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі
сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары

2295
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
2295
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2295
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная
группа
Сумма тыс.тенге
Администратов
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств