Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 256 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қазанда № 4265 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 тамыздағы қорытындысының негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге – Дүйсенғали Төленов есімі;
2) № 2 көшеге – Мұхтар Рахметов есімі;
3) № 3 көшеге – Исатай есімі;
4) № 4 көшеге – Жамбыл есімі;
5) № 5 көшеге – Амангелді Иманов есімі;
6) № 6 көшеге – Оңай Шонаев есімі;
7) № 7 көшеге – Абай есімі;
8) № 8 көшеге – Қапизолла Қуанышбаев есімі;
9) № 9 көшеге – Алаш Тұржанов есімі;
10) № 10 көшеге – Михаил Харкин есімі;
11) № 11 көшеге – Боран Нысанбаев есімі;
12) № 12 көшеге – Тымықбай Шырдабаев есімі;
13) № 13 көшеге – Георгий Канцев есімі;
14) № 14 көшеге – Аманғали Аслялиев есімі;
15) № 15 көшеге – Махамбет есімі;
16) № 16 көшеге – Атабек Ахметжанов есімі;
17) № 17 көшеге – Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл атауы;
18) № 18 көшеге – Өтеміс Ізболов есімі;
19) № 19 көшеге – Жаңа ауыл атауы;
20) № 20 көшеге – Ақшолан атауы;
21) № 21 көшеге – Жаңа құрылыс атауы;
22) № 22 көшеге – Құлшараф Өміршин есімі;
23) № 23 көшеге – Зәмзәм Есжанова есімі;
24) № 24 көшеге – Қуаныш Сиранов есімі;
25) № 25 көшеге – Мұрат Ерғалиев есімі;
26) № 26 көшеге – Мұрат Шоқпаров есімі;
27) № 27 көшеге – Қисым Мырзағалиев есімі;
28) "Игілік" шағын ауданындағы:
№ 3 көшеге – Тахауи Ахтанов есімі;
29) "Мерей" мөлтек ауданындағы:
№ 2 көшеге – Жүсіп Баласағұн есімі;
№ 3 көшеге – Сұлтан Бейбарыс есімі;
№ 4 көшеге – Жәнібек хан есімі;
№ 5 көшеге – Күлтегін атауы;
№ 6 көшеге – Қасым хан есімі;
№ 7 көшеге – Есім хан есімі;
№ 8 көшеге – Бұқар жырау есімі;
№ 9 көшеге – Сүйінбай Аронұлы есімі;
№ 10 көшеге – Әміре Қашаубаев есімі;
№ 11 көшеге – Әлихан Бөкейхан есімі;
№ 12 көшеге – Ахмет Байтұрсынұлы есімі;
№ 13 көшеге – Міржақып Дулатұлы есімі;
№ 14 көшеге – Тұрар Рысқұлбеков есімі;
№ 15 көшеге – Санжар Асфендияров есімі;
№ 16 көшеге – Мұстафа Шоқай есімі;
№ 17 көшеге – Сәбит Мұқанов есімі;
№ 18 көшеге – Қаныш Сәтбаев есімі;
№ 19 көшеге – Бауыржан Момышұлы есімі;
№ 20 көшеге – Рақымжан Қошқарбаев есімі;
№ 21 көшеге – Әлия Молдағұлова есімі;
№ 22 көшеге – Мәншүк Мәметова есімі;
№ 23 көшеге – Шәкен Айманов есімі;
№ 24 көшеге – Қайрат Рысқұлбеков есімі;
№ 25 көшеге – Роза Бағланова есімі;
№ 26 көшеге – Талғат Бигелдинов есімі;

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 4 октября 2018 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 октября 2018 года № 4265
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 14 августа 2018 года, аким Махамбетского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Махамбет следующие наименования:
1) улице № 1 – имя Дүйсенғали Төленов;
2) улице № 2 – имя Мұхтар Рахметов;
3) улице № 3 – имя Исатай;
4) улице № 4 – имя Жамбыл;
5) улице № 5 – имя Амангелді Иманов;
6) улице № 6 – имя Оңай Шонаев;
7) улице № 7 – имя Абай;
8) улице № 8 – имя Қапизолла Қуанышбаев;
9) улице № 9 – имя Алаш Тұржанов;
10) улице № 10 – имя Михаил Харкин;
11) улице № 11 – имя Боран Нысанбаев;
12) улице № 12 – имя Тымықбай Шырдабаев;
13) улице № 13 – имя Георгий Канцев;
14) улице № 14 – имя Аманғали Аслялиев;
15) улице № 15 – имя Махамбет;
16) улице № 16 – имя Атабек Ахметжанов көшесі;
17) улице № 17 – наименование Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл;
18) улице № 18 – имя Өтеміс Ізболов;
19) улице № 19 – наименование Жаңа ауыл;
20) улице № 20 – наименование Ақшолан;
21) улице № 21 – наименование Жаңа құрылыс;
22) улице № 22 – имя Құлшараф Өміршин;
23) улице № 23 – имя Зәмзәм Есжанова;
24) улице № 24 – имя Қуаныш Сиранов;
25) улице № 25 – имя Мұрат Ерғалиев;
26) улице № 26 – имя Мұрат Шоқпаров;
27) улице № 27 – имя Қисым Мырзағалиев;
28) в микрорайоне "Игілік":
улице № 3 – имя Тахауи Ахтанов;
29) в микрорайоне "Мерей":
улице № 2 – имя Жүсіп Баласағұн;
улице № 3 – имя Сұлтан Бейбарыс;
улице № 4 – имя Жәнібек хан;
улице № 5 – наименование Күлтегін;
улице № 6 – имя Қасым хан;
улице № 7 – имя Есім хан;
улице № 8 – имя Бұқар жырау;
улице № 9 – имя Сүйінбай Аронұлы;
улице № 10 – имя Әміре Қашаубаев;
улице № 11 – имя Әлихан Бөкейхан;
улице № 12 – имя Ахмет Байтұрсынұлы;
улице № 13 – имя Міржақып Дулатұлы;
улице № 14 – имя Тұрар Рысқұлбеков;
улица № 15 – имя Санжар Асфендияров;
улица № 16 – имя Мұстафа Шоқай;
улица № 17 – имя Сәбит Мұқанов;
улице № 18 – имя Қаныш Сәтбаев;
улице № 19 – имя Бауыржан Момышұлы;
улице № 20 – имя Рақымжан Қошқарбаев;
улице № 21 – имя Әлия Молдағұлова;
улице № 22 – имя Мәншүк Мәметова;
улице № 23 – имя Шәкен Айманов;
улице № 24 – имя Қайрат Рысқұлбеков;
улице № 25 – имя Роза Бағланова;
улице № 26 – имя Талғат Бигелдинов;

30) "Шаттық" мөлтек ауданындағы:
№ 10 көшеге – Хиуаз Доспанова есімі;
№ 11 көшеге – Салық Зиманов есімі;
№ 12 көшеге – Сағадат Нұрмағанбетов есімі;
№ 13 көшеге – Қадыр Мырза Әлі есімі;
№ 14 көшеге – Мәңгілік ел атауы;
№ 15 көшеге – Сарыарқа атауы;
№ 16 көшеге – Алатау атауы;
№ 17 көшеге – Сарайшық атауы;
31) "Шұғыла" мөлтек ауданындағы:
№ 7 көшеге – Бурабай атауы;
№ 8 көшеге – Отырар атауы;
№ 9 көшеге – Жібек жолы атауы;
№ 10 көшеге – Керей хан есімі;
№ 11 көшеге – Тәуке хан есімі;
№ 12 көшеге – Қабанбай батыр есімі;
№ 13 көшеге – Наурызбай батыр есімі;
2. Сарытоғай ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге – Абай есімі;
2) № 2 көшеге – Елорда атауы;
3) № 3 көшеге – Жолдас Жаскеленов есімі;
4) № 4 көшеге – Исатай есімі;
5) № 5 көшеге – Кенжеғали Досжанов есімі;
6) № 6 көшеге – Мәншүк Мәметова есімі;
7) № 7 көшеге – Махамбет есімі;
8) № 8 көшеге – Тоқтар Әубәкіров есімі;
9) № 9 көшеге – Ыбырай Алтынсарин есімі;
10) № 10 көшеге – Қарабай Қалыбеков есімі;
11) № 11 көшеге – Әлия Молдағұлова есімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Мынбаев

30) в микрорайоне "Шаттық":
улице № 10 – имя Хиуаз Доспанова;
улице № 11 – имя Салық Зиманов;
улице № 12 – имя Сағадат Нұрмағанбетов;
улице № 13 – имя Қадыр Мырза Әлі;
улице № 14 – наименование Мәңгілік ел;
улице № 15 – наименование Сарыарқа;
улице № 16 – наименование Алатау;
улице № 17 – наименование Сарайшық;
31) в микрорайоне "Шұғыла":
улице № 7 – наименование Бурабай;
улице № 8 – наименование Отырар;
улице № 9 – наименование Жібек жолы;
улице № 10 – имя Керей хан;
улице № 11 – имя Тәуке хан;
улице № 12 – имя Қабанбай батыр;
улице № 13 – имя Наурызбай батыр;
2. Присвоить безымянным улицам села Сарытогай следующие наименования:
1) улице № 1 – имя Абай;
2) улице № 2 – наименование Елорда;
3) улице № 3 – имя Жолдас Жаскеленов;
4) улице № 4 – имя Исатай;
5) улице № 5 – имя Кенжеғали Досжанов;
6) улице № 6 – имя Мәншүк Мәметова;
7) улице № 7 – имя Махамбет;
8) улице № 8 – имя Тоқтар Әубәкіров;
9) улице № 9 – имя Ыбырай Алтынсарин;
10) улице № 10 – имя Қарабай Қалыбеков;
11) улице № 11 – имя Әлия Молдағұлова.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Мынбаев