Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 146-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 4112 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 154 733" сандары "5 550 824" сандарымен ауыстырылсын;
"2 146 678" сандары "2 746 890" сандарымен ауыстырылсын;
"20 012" сандары "51 266" сандарымен ауыстырылсын;
"2 900" сандары "7 894" сандарымен ауыстырылсын;
"1 985 143" сандары "2 744 774" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 154 733" сандары "5 656 860" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 949" деген сандары "-106 985" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"949" сандары "106 985" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "106 036" сандарымен ауыстырылсын.
9-тармақта:
"107 908" сандары "219 214" сандарымен ауыстырылсын;
"8 882" сандары "86 324" сандарымен ауыстырылсын;
"7 000" сандары "10 424" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 66 611 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 108 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы және кәсіпкерлік субъектілеріне жер телімдерін сату конкурстарын және аукциондарын өткізуге – 6 645 мың тенге."
10-тармақта:
"96 321" сандары "285 721" сандарымен ауыстырылсын;
"308" сандары "3 250" сандарымен ауыстырылсын;
"9 407" сандары "35 621" сандарымен ауыстырылсын;
"22 200" сандары "46 881" сандарымен ауыстырылсын;
"10 000" сандары "22 400" сандарымен ауыстырылсын;
"8 000" сандары "17 472" сандарымен ауыстырылсын;
"62 780" сандары "183 874" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 146-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2018 года № 4112
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4032, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 154 733" заменить цифрами "5 550 824";
цифры "2 146 678" заменить цифрами "2 746 890";
цифры "20 012" заменить цифрами "51 266";
цифры "2 900" заменить цифрами "7 894";
цифры "1 985 143" заменить цифрами "2 744 774";
в подпункта 2):
цифры "4 154 733" заменить цифрами "5 656 860";
в подпункте 5):
цифры "-949" заменить цифрами "-106 985";
в подпункте 6):
цифры "949" заменить цифрами "106 985";
цифру "0" заменить цифрами "106 036".
в пункте 9:
цифры "107 908" заменить цифрой "219 214";
цифры "8 882" заменить цифрой "86 324";
цифры "7 000" заменить цифрой "10 424";
дополнить строками следующего содержания:
"66 611 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
108 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категории граждан;
6 645 тысяч тенге – на проведение конкурсов и аукционов по продаже земельных участков для субъектов предпринимательства и сельского хозяйства."
в пункте 10:
цифры "96 321" заменить цифрами "285 721";
цифры "308" заменить цифрами "3 250";
цифры "9 407" заменить цифрами "35 621";
цифры "22 200" заменить цифрами "46 881";
цифры "10 000" заменить цифрами "22 400";
цифры "8 000" заменить цифрами "17 472";
цифры "62 780" заменить цифрами "183 874";

келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерге 2 025,0 мың теңге сомасында нұсқаушы-әдіскер штат бірліктерін ұстау шығындарына ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін."
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXI сессиясының төрағасы
Қ. Сахибеденова
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 наурыздағы
№ 146-VI шешіміне 1 қосымша
Исатай аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 120-VI шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер

дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год текущие целевые трансферты сельским округам в сумме 2 025,0 тысяч тенге на содержание штатной единицы инструктора-методиста."
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной XXI сессии
Исатайского районного маслихата
К. Сахибеденова
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1
к решению Исатайского
районного маслихата
от 20 марта 2018 года № 146-VI
Приложение 1
к решению Исатайского
районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 120-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

134 350
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19 661
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 661
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
69 014
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
69 014
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45 675
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45 675
02
Қаржылық қызмет
2 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 500
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
67 391
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 950
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 496
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 454
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23 000
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 000
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
8 441
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 441
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
20 000
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 000
2
Қорғаныс
11 178
01
Әскери мұқтаждар
9 178
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 178
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 178
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алды алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

134 350
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19 661
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19 661
122
Аппарат акима района (города областного значения)
69 014
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
69 014
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 675
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 675
02
Финансовая деятельность
2 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 500
09
Прочие государственные услуги общего характера
67 391
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 950
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 496
013
Капитальные расходы государственного органа
4 454
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23 000
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 000
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
8 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
8 441
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
20 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
20 000
2
Оборона
11 178
01
Военные нужды
9 178
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 178
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 178
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы