Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 175-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 4244 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жән еөзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 550 824" сандар "5 801 779" сандармен ауыстырылсын;
"2 746 890" сандар "2 803 643" сандармен ауыстырылсын;
"51 266" сандар "22 330" сандармен ауыстырылсын;
"7 894" сандар "8 180" сандармен ауыстырылсын;
"2 744 774" сандар "2 967 626" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"5 656 860" сандар "5 907 815" сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"35 000" сандар "15 000" сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"219 214" сандар "169 242" сандармен ауыстырылсын;
"49 486" сандар "56 042" сандармен ауыстырылсын;
"108 000" сандар "75 000" сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"коммуналдық меншік нысандарына техникалық қызмет көрсетуге – 1 338 мың теңге."
10-тармақта:
"285 721" сандар "479 063" сандармен ауыстырылсын;
"109 886" сандар "109 718" сандармен ауыстырылсын;
"3 250" сандар "2 902" сандармен ауыстырылсын;
"35 621" сандар "35 506" сандармен ауыстырылсын;
"46 881" сандар "49 115" сандармен ауыстырылсын;
"27 438" сандар "27 368" сандармен ауыстырылсын.
10-1 тармақ:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға– 215 647 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 56 699 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 7 382 мың теңге;
мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсетуге– 605 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 сентября 2018 года № 175-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 сентября 2018 года № 4244
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4032, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 550 824" заменить цифрами "5 801 779";
цифры "2 746 890" заменить цифрами "2 803 643";
цифры "51 266" заменить цифрами "22 330";
цифры "7 894" заменить цифрами "8 180";
цифры "2 744 774" заменить цифрами "2 967 626";
в подпункте 2):
цифры "5 656 860" заменить цифрами "5 907 815";
в пункте 5:
цифры "35 000" заменить цифрами "15 000";
в пункте 9:
цифры "219 214" заменить цифрами "169 242";
цифры "49 486" заменить цифрами "56 042";
цифры "108 000" заменить цифрами "75 000";
дополнить строками следующего содержания:
"1 338 тысяч тенге - на техническое обслуживание объектов коммунальной собственности."
в пункте 10:
цифры "285 721" заменить цифрами "479 063";
цифры "109 886" заменить цифрами "109 718";
цифры "3 250" заменить цифрами "2 902";
цифры "35 621" заменить цифрами "35 506";
цифры "46 881" заменить цифрами "49 115";
цифры "27 438" заменить цифрами "27 368";
в пункте 10-1:
дополнить строками следующего содержания:
"215 647 тысяч тенге - на текущее содержание и материально - техническое оснащение организаций образования;
56 699 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов сельских округов;
7 382 тысяч тенге - на текущее содержание организаций культуры;
605 тысяч тенге – на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;

елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 9 589 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 9 960 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 2 700 мың теңге;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде
өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға – 6 040 мың теңге."
келесі мазмұндағы 16-тармақпен толықтырылсын:
"16. 04 2 464 003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 12 873 467 теңге кассалық шығындары 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасына жылжытылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХVI сессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 13 қыркүйектегі
№175-VI шешіміне
1 қосымша
Исатай аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 120-VI шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер

9 589 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
9 960 тысяч тенге – на освещению улиц населенных пунктов;
2 700 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
6 040 тысяч тенге – на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года."
дополнить пунктом 16 следующего содержания:
"16. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" программы 04 2 464 003 "Общеобразовательное обучение" в сумме 12 873 467 тенге перенести на подпрограмму 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета.
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХХVI
сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1
к решению Исатайского
районного маслихата
от 13 сентября 2018 года №175-VI
Приложение 1
к решению Исатайского
районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 120-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы