Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 201-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 4308 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4048 санымен тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"249 975" сандары "223 865" сандармен ауыстырылсын;
"29 473" сандары "29 389" сандармен ауыстырылсын;
"1 653" сандары "1 749" сандармен ауыстырылсын;
"218 837" сандары "192 727" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"249 975" сандары "223 865" сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"89 524" сандары "90 124" сандармен ауыстырылсын;
"83 933" сандары "84 533" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"89 524" сандары "90 124" сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"77 580" сандары "78 100" сандармен ауыстырылсын;
"71 075" сандары "71 595" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 580" сандары "78 100" сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"98 393" сандары "98 613" сандармен ауыстырылсын;
"88 194" сандары "88 414" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"98 393" сандары "98 613" сандармен ауыстырылсын;
6-1 тармақ:
"215 409" сандар "217 639" сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2018 года № 201-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2018 года № 4308. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета сельских округов на 2018-2020 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "249 975" заменить цифрами "223 865";
цифры "29 473" заменить цифрами "29 389";
цифры "1 653" заменить цифрами "1 749";
цифры "218 837" заменить цифрами "192 727";
в подпункте 2):
цифры "249 975" заменить цифрами "223 865";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "89 524" заменить цифрами "90 124";
цифры "83 933" заменить цифрами "84 533";
в подпункте 2):
цифры "89 524" заменить цифрами "90 124";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "77 580" заменить цифрами "78 100";
цифры "71 075" заменить цифрами "71 595";
в подпункте 2):
цифры "77 580" заменить цифрами "78 100";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "98 393" заменить цифрами "98 613";
цифры "88 194" заменить цифрами "88 414";
в подпункте 2):
цифры "98 393" заменить цифрами "98 613";
в пункте 6-1:
цифры "215 409" заменить цифрами "217 639";

"65 068" сандар "38 068" сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXIII cессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

цифры "65 068" заменить цифрами "38 068";
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
XXXІІІ сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев