Жанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 24 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күшін жою туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Жанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 47 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 қарашада № 4269 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазакстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылы 19 қыркүйектегі № 10-10/114 ұсынысы негізінде Жанбай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 24 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4163 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізілді.
Округ әкімі Д. Есмуханов

Об утрате силы решения акима Жанбайского сельского округа от 7 июня 2018 года № 24 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жанбайского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 30 октября 2018 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 ноября 2018 года № 4269
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 сентября 2018 года № 10-10-114, аким Жанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанбайского сельского округа от 7 июня 2018 года № 24 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4163, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 12 июня 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после первого дня его официального опубликования.
Аким округа Д. Есмуханов