Жанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 37 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Жанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 53 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 4296 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазакстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылы 07 қарашадағы № 10-10/119 ұсынысы негізінде Жанбай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 37 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4234 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 тамыздағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізілді.
Округ әкімі Д. Есмуханов

Об утрате силы решения акима Жанбайского сельского округа от 27 августа 2018 года № 37 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жанбайского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 19 декабря 2018 года №53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 декабря 2018 года № 4296
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 07 ноября 2018 года № 10–10/119, аким Жанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанбайского сельского округа от 27 августа 2018 года № 37 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4234, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 августа 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Д. Есмуханов