Забурын ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Забурын ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 тамыздағы № 26 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 тамызда № 4218 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 10-10/79 ұсынысы негізінде Забурын ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Забурын ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4119 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Забурын ауылдық
округінің әкімі
А. Ғұбаш

Об утрате силы решения акима Забурунского сельского округа от 3 апреля 2018 года №6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Забурунского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 3 августа 2018 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 августа 2018 года № 4218
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании представления Государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 июня 2018 года № 10-10/79, аким Забурунского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Забурунского сельского округа от 3 апреля 2018 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4119, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 апреля 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после первого дня его официального опубликования.
Аким Забурунского
сельского округа
А. Губаш