Қызылқоға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-10 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4100 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылқоға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қызылқоға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (К. Кумаров).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Каримова
Мәслихат хатшысы Т. Бейскали
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 наурыздағы № ХХІІ-10 шешіміне қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1) Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІІ-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3745 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-1 "Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІІ-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3820 санымен тіркелген, 2017 жылғы 24 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3) Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № ХІІІ-1 "Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІІ-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3930 санымен тіркелген, 2017 жылғы 31 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
4) Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № ХV-3 "Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІІ-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 санымен тіркелген, 2017 жылғы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Кызылкогинского районного маслихата
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 апреля 2018 года № 4100
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Кызылкогинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Кызылкогинского районного маслихата" (К. Кумаров).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Каримова
Секретарь маслихата Т. Бейскали
Приложение к решению районного маслихата от 20 марта 2018 года № ХХІІ-10
Перечень решений Кызылкогинского районного маслихата утративших силу:
1) Решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года №VІІІ-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за №3745, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) Решение районного маслихата от 28 марта 2017 года №Х-І "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІІ-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за №3820, опубликовано 24 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3) Решение районного маслихата от 30 июня 2017 года №ХІІІ-1 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІІ-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за №3930, опубликовано 31 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4) Решение районного маслихата от 29 сентября 2017 года №ХV-3 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІІ-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за №3971, опубликовано 1 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5) Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-1 "Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІІ-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4017 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

5) Решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года №ХІХ-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІІ-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за №4017, опубликовано 4 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).