Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 4117 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4033 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 636 689" деген сандар "5 405 082" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 070 878" деген сандар "1 220 878" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 037" деген сандар "9 474" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 553 964" деген сандар "4 171 920" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 636 689" деген сандар "5 473 740" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 16 281" деген сандар "- 84 939" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"16 281" деген сандар "84 939" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "68 658" деген сандармен ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне 62 333 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
ауылдық округ әкімі аппараттарының ағымдағы шығындарына – 11 222 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 33 059 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 2 252 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 800 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 15 000 мың теңге.".
3) 10 - тармақта:
"49 659" деген сандар "184 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 364" деген сандар "34 176" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 000" деген сандар "6 700" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2018 года № 4117
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4033, опубликованно 16 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 636 689" заменить цифрами "5 405 082";
цифры "1 070 878" заменить цифрами "1 220 878";
цифры "9 037" заменить цифрами "9 474";
цифры "3 553 964" заменить цифрами "4 171 920".
в подпункте 2):
цифры "4 636 689" заменить цифрами "5 473 740".
в подпункте 5):
цифры "- 16 281" заменить цифрами "- 84 939".
в подпункте 6):
цифры "16 281" заменить цифрами "84 939";
цифру "0" заменить цифрами "68 658"
2) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть, в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме 62 333 тысяч тенге, в том числе:
11 222 тысяч тенге - на текущие затраты аппаратов акима сельских округов;
33 059 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
2 252 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
800 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
15 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категории граждан.".
3) в пункте 10:
цифры "49 659" заменить цифрами "184 800";
цифры "15 364" заменить цифрами "34 176";
цифры "5 000" заменить цифрами "6 700";
дополнить строками следующего содержания:

"мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 10 000 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 87 727 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 65 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 25 964 мың теңге;
бруцелезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 10 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы мен ветеринария ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалды-техникалық базасын нығайтуға – 28 427 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 16 752 мың теңге;
4) 11 - тармақта:
"114 580" деген сандар "328 713" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 000" деген сандар "9 300" деген сандармен ауыстырылсын;

"10 000 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры;
87 727 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;
65 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категории граждан;
25 964 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
10 000 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
28 427 тысяч тенге - на текущее содержание и укрепление материально-технической базы учреждений сельского хозяйства и ветеринарии;
16 752 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;"
4) в пункте 11:
цифры "114 580" заменить цифрами "328 713";
цифры "5 000" заменить цифрами "9 300";