Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № XXVI-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4242 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХХVІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4033 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 405 082" деген сандар "6 122 599" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 220 878" деген сандар "1 195 946" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 474" деген сандар "10 809" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 810" деген сандар "26 407" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 171 920" деген сандар "4 889 437" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"5 473 740" деген сандар "6 191 257" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-1 тармақта:
"62 333" деген сандар "57 884" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 222" деген сандар "11 792" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 059" деген сандар "27 040" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 1 000 мың теңге;"
3) 8 - тармақта:
"103 171" деген сандар "53 171" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 993" деген сандар "12 862" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 658" деген сандар "23 380" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 574" деген сандар "9 544" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 042" деген сандар "4 015" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 116 984 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 12 сентября 2018 года № XXVI-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 сентября 2018 года № 4242
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХIХ-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4033, опубликованно 16 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 405 082" заменить цифрами "6 122 599";
цифры "1 220 878" заменить цифрами "1 195 946";
цифры "9 474" заменить цифрами "10 809";
цифры "2 810" заменить цифрами "26 407";
цифры "4 171 920" заменить цифрами "4 889 437".
в подпункте 2):
цифры "5 473 740" заменить цифрами "6 191 257".
2) в пункте 4-1:
цифры "62 333" заменить цифрами "57 884";
цифры "11 222" заменить цифрами "11 792";
цифры "33 059" заменить цифрами "27 040";
дополнить строками следующего содержания:
"1 000 тысяч тенге – на организация водоснабжения населенных пунктов;"
3) в пункте 8:
цифры "103 171" заменить цифрами "53 171";
цифры "12 993" заменить цифрами "12 862";
цифры "22 658" заменить цифрами "23 380";
цифры "9 574" заменить цифрами "9 544";
цифры "4 042" заменить цифрами "4 015";
дополнить строками следующего содержания:
"116 984 тысяч тенге - на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;

ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 13 767 мың теңге;"
4) келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшерлерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 609 304 мың теңге."
5) 10 - тармақта:
"184 800" деген сандар "191 203" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 987" деген сандар "67 111" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 000" деген сандар "25 300" деген сандармен ауыстырылсын;

13 767 тысяч тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;"
4) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
609 304 тысяч тенге – на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";"
5) в пункте 10:
цифры "184 800" заменить цифрами "191 203";
цифры "59 987" заменить цифрами "67 111";
цифры "10 000" заменить цифрами "25 300";