Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Кызылкога облысы Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 шілдедегі № 07 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 тамызда № 4212 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 2 шілдедегі № 153 ұсынысына сәйкес ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4131 тіркелген, 2018 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі: Б. Қабесов

Об утрате силы решения акима Куздыгаринского сельского округа от 12 апреля 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 27 июля 2018 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 августа 2018 года № 4212
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и представлением главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 153 от 2 июля 2018 года аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Куздыгаринского сельского округа от 12 апреля 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4131, опубликовано 26 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Кабесов