"Индер ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 19 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 71 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 4091 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Индер ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 19 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3807 санымен тіркелген, 2017 жылғы 7 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Г. Сүйеуова).
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М. Алдерзин

О признании утратившим силу постановления акимата района от 22 февраля 2017 года № 19 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Индерского района"
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 26 марта 2018 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 апреля 2018 года № 4091
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 22 февраля 2017 года № 19 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Индерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3807, опубликовано 7 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Индерского района Атырауской области Республики Казахстан" (Г. Суйеуова).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района М. Алдерзин