Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 163 –VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 183-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 4105 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 163-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4029 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 469 193" деген сандар "5 920 928" деген сандармен ауыстырылсын;
"675 378" деген сандар "776 378" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 800" деген сандар "22 819" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 776 015" деген сандар "5 116 731" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 469 193" деген сандар "5 954 922" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"25 253" деген сандар "9 250" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "16 003" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"0" деген сан "-43 244" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
1 абзацтағы:
"16 003" деген сандар "43 244" деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзацтағы:
"16 003" деген сандар "25 253" деген сандармен ауыстырылсын;
4 абзацтағы:
"0" деген сан "33 994" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"50" деген сандар "85" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"81 804" деген сандар "187 052" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 882" деген сандар "29 247" деген сандармен ауыстырылсын;
"200 000" деген сандар "538 953" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 000" деген сандар "20 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 154 689 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 26 160 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 10 027 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 163-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2018 года № 183-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2018 года № 4105
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 163-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4029, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 469 193" заменить цифрами "5 920 928";
цифры "675 378" заменить цифрами "776 378";
цифры "22 800" заменить цифрами "22 819";
цифры "3 776 015" заменить цифрами "5 116 731";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 469 193" заменить цифрами "5 954 922";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "25 253" заменить цифрами "9 250";
цифру "0" заменить цифрами "16 003";
в подпункте 5) пункта 1:
цифру "0" заменить цифрами "-43 244";
в подпункте 6) пункта 1:
в абзаце 1:
цифры "16 003" заменить цифрами "43 244";
в абзаце 2:
цифры "16 003" заменить цифрами "25 253";
в абзаце 4:
цифру "0" заменить цифрами "33 994";
в пункте 2:
цифры "50" заменить цифрами "85";
в пункте 11:
цифры "81 804" заменить цифрами "187 052";
цифры "8 882" заменить цифрами "29 247";
цифры "200 000" заменить цифрами "538 953";
цифры "10 000" заменить цифрами "20 000";
дополнить строками следующего содержания:
"154 689 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования; 26 160 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
10 027 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;

азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 572 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 34 830 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және саябақтарды күрделі жөндеуге – 20 776 мың теңге;
ауыл шаруашылығы мен ветеринария ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 35 661 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 7 000 мың теңге;";
12-тармақта:
"3 106" деген сандар "7 314" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 198" деген сандар "10 557" деген сандармен ауыстырылсын;

572 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категории граждан;
34 830 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
20 776 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов и капитальный ремонт парков;
35 661 тысяч тенге - на текущее содержание и укрепление материально-технической базы учреждений сельского хозяйства и ветеринарии;
7 000 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;";
в пункте 12:
цифры "3 106" заменить цифрами "7 314";
цифры "8 198" заменить цифрами "10 557";

"913" деген сандар "7 226" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 2 127 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

цифры "913" заменить цифрами "7 226";
дополнить строками следующего содержания:
"2 127 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

113 072
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
55 01
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 023
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212 020
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы трансферттер
52 884
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
455 714
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
198 458
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 302
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 302
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
196 156
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
196 156
2
Әлеуметтiк көмек
242 813
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
2 241
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
2 241
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
240 572
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
132 022
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 672
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 021
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
11 613
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну
14 700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 624
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 443
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14 443
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 289
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

113 072
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
55 01
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 023
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 020
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
52 884
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
455 714
1
Социальное обеспечение
198 458
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 302
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 302
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
196 156
010
Государственная адресная социальная помощь
196 156
2
Социальная помощь
242 813
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 241
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 241
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
240 572
004
Программа занятости
132 022
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 120
007
Оказание жилищной помощи
4 672
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 021
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
11 613
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 624
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 443
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14 443
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 289
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы